Дайте съвет за моя проблем и Моля препоръчайте АМ!

  • 590
  • 11
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Макар и само на 19дни, от известно време се дохранваме с АМ!
Пробвах какво ли не:цедене,сокове,ядки,почивка и т.н.,но цедях на 6-7-ия ден по 20мл от ДВЕТЕ ГЪРДИ!!! Crazy
ПОСЛЕ НЕЩО СТАНА И КЪРМАТА МИ СЕ УВЕЛИЧИ!БЕБО СЕ НАЯЖДАШЕ С МЛЯКОТО ОТ ЕДНАТА ГЪРДА,А ОТ ДРУГАТА ЦЕДЯХ 50-60МЛ.
Тези дни отново започна да реве адски много и като го дохраня си заспива.........явно пак е намаляла кърмата.Но няма как да знам всеки път колко имам.Цедих се в 9 часа днес и изцедих от двете гърди 40мл,при все че го бях хранила в 6 и тогава цялата ми нощница беше мокра от потеклата през ноща кърма.В 6 часа се нахранихме,при все,че гърдите течаха и бяха на камък,след като се нахрани,момъка търсеше още!!!! ooooh! ooooh!
Та един ден има кърма,а на другият-хич!!! #Cussing out Shocked
За АМ си взехме това на ХИП!Тук обаче не виждам ммного мами да са го ползвали!!
Като питах педито какво мляко да му давам и тя ми каза:а какво си му взела!Като казах,че е това на ХИП,тя отговори,че продуктите им са добри и мога да продължавам на него!
Моля дайте мнения по този въпрос..........
а и някой ако е имал като моят проблем с кърмата,нека сподели
Благодаря Ви  bouquet

# 1
  • Мнения: 58
Здравей!

Мога да кажа само за ХИП-а, а по другия проблем по-добре се обърни към кърмаческия форум, той е по тяхната част.

ХИП ядем от самото начало до сега и сме много доволни.

Успех с кърменето!

# 2
  • Мнения: 5 790
Това, че не можеш да изцедиш повече от 40-50 мл не означава, че нямаш кърма. Повечето от мамите, кърмили успешно повече от година, не могат да изцедят и капка. Така че, нито цеденето, нито пробното кърмене при педиатъра на детето са реален показател за това, дали имаш или нямаш достатъчно кърма. Гледа се количеството не на 1 кърмене, а на 24 часа, защото в различните часове от денонощието бебето изяжда различно количество. Важното е, детето да има около 6 пълни памперса на денонощие и да наддава. Както вече са те посъветвали - най-добре питай в кърмаческия форум, там ще ти отговорят най-добре. А за АМ на Хип - за първи път чувам, че съществува такова. Аз лично съм давала Фризолак, но всичко зависи от детето.

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Памперса го пълним 1-2 пъти на денонощие и то като се дохранваме с АМ
има случаи,когато пропускаме да се изходим дори 24 часа.........
мислях,че това е допустимо

# 4
  • Мнения: 4 915
Под "пълни памперси" се има предвид "напишкани", "мокри".

# 5
  • Мнения: 2 936
аз съм купувала Хип мляко за дъщеря ми...
щом си започнала да го даваш и бебето го харесва-продължавай  Peace млякото е хубаво!
когато няма проблеми-като запек,повръщане или някаква непоносимост от самото мляко-няма за какво да го сменяш,а и смяната на мляко само по лекарска препоръка!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
По-добре потърси съвет в другия форум ако искаш да кърмиш. Препълнените сутрин гърди са нещо нормално...рано сутрин нивото на хормона е най-високо и е нормално тогава да има най-много кърма. Wink За изцеждането - по-добра помпа от бебето няма.
За млякото - ние сме на Аптамил и моя син  е доволен Flutter Не сме се запичали но всяко дете си е индивидуално.
Успех в храненето  Hug

# 7
  • Мнения: 222
За млякото на хип, ние от както спрях да кърмя само такова пием и сме много доволни,а за кърменето попитай ва6ият лекар, той може най-то4но да ти каже какво да направи6.

# 8
  • Мнения: 707
Не се притеснявай, че дохранваШ с АМ. Ние сме така оЩе от болницата.
 А zа АМ на Хип, мога само добро да кажа. Не zапича, приема се добре от детето и наддава нормално.

# 9
  • Мнения: 27 524
Защо темата ти не е в кърмаческия?  Thinking

# 10
  • Мнения: 8 242
Защо темата ти не е в кърмаческия?  Thinking

И там я има  Wink

# 11
  • Мнения: 1 263
Моят съвет е да се обърнеш към специалисти,педиатри,дори и тези от форума,а мненията от кърмаческия да ги приемаш за информативни,но не и миродавни.
В едно съм сигурна-няма значение 10,40,90,120мл кърма имаш,  поне до навършване на 6 месец е добре да го храниш с нея и след това да дохранваш.
Опитай да се цедиш на всеки 3 часа ,за да не се намали и малкото количество ,което имаш или пък сутрин се изцеди на максимум и на всяко хранене давай от него,като пак се опитваш да се цедиш или кърмиш на 3 часа.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт