Препоръчайте ми гинеколог в София

  • 7 279
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 512
Момичета отпреди година живеем в София-  доскоро си ходех на профилактични прегледи при моят гинеколог във Варна ( когато отидем на гости при роднините). Разбирате , че този вариант не е никак удачен . Затова ви моля да ми да споделите  впечатленията си и да ме насочите към човек.

# 1
  • Мнения: 455
Лекарят, който ме следи през бременността и ми прави секциото се казва доц.Чернев от Майчин дом. Много добър специалист е. Но ако е за профилактичен преглед, чесно казано ми се струва,че колкото по добър е даден лекар, толкова по-малко внимание обръща при тези прегледи(или на мен така ми се струва)...
Ако искаш кординати на доцента - за записване на час 9172220

Иначе преди това съм ходила в Биочек при док. Николов

# 2
  • София
  • Мнения: 512
Мерси мила за инфото .Става въпрос за профилактични прегледи- но все пак да имам доверие на лекаря.

# 3
  • Мнения: 46
Аз ходя при д-р Колева и съм много доволна от нея много е внимателна и мила. Все още не съм родила и незнам как ще е тогава но засега нямам оплаквания имам и пълно доверие:)
Тя е завеждащ отделение "Патологична бременност" в Св. София, има частен кабинет в центъра единствения недостатък е че няма договор със здравната каса. А ето и кординатите:
ул. Неофит Рилски 54А ет. 3, раб. време - 16:00 до 19:00 (това е адреса на частния и кабинет) тел. 9885250
Ще ти обърне достатъчно внимание като отидеш и на профилактичен преглед и ще ти отговори на всички въпроси.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ами тук пак ще прочетеш имената на дузина столични гинеколози.
ето и аз да ти кажа, при моя гинеколог

Гинекологичен Център София
ул. Българска морава 65
тел: 920 95 10
920 95 11
д-р Илиев.

Обстановката в Центъра е на много високо ниво както и докторът е Човек с главно "Ч".

# 5
  • Мнения: 2 575
Цитат на: Yana
Аз ходя при д-р Колева и съм много доволна от нея много е внимателна и мила. Все още не съм родила и незнам как ще е тогава но засега нямам оплаквания имам и пълно доверие:)
Тя е завеждащ отделение "Патологична бременност" в Св. София, има частен кабинет в центъра единствения недостатък е че няма договор със здравната каса. А ето и кординатите:
ул. Неофит Рилски 54А ет. 3, раб. време - 16:00 до 19:00 (това е адреса на частния и кабинет) тел. 9885250
Ще ти обърне достатъчно внимание като отидеш и на профилактичен преглед и ще ти отговори на всички въпроси.


и аз съм за д-р Колева - също я препоръчах и за раждане в Св. София.

# 6
  • София
  • Мнения: 512
Цитат на: Liorena
ами тук пак ще прочетеш имената на дузина столични гинеколози

Предполагах , че ще е така . Но все пак ми е необходим гинеколог - нали така Wink

А защо съм написала човек  в кавички и аз не мога да си обясня, но си поправих грешката-човешката!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Докато бяхме в София ходех на профилактични прегледи при др Щерева - много съм доволна от нея и смело ти я препоръчвам Grinning. Аз ходих в Хипократ.

Д-р Милкана Щерева
Акушер-гинеколог
GSM: 0887-370456
(1) МЦ "Хипократ", ул. "Нишава" 62-70, т. 958-16-26
(2) МЦ "Д-р Грийнберг", Младост-3, ДКЦ-25, т. 974-48-16
(3) МЦ "Лора", бул. "Христо Ботев" 10, т. 953-05-80

# 8
  • Мнения: 455
Цитат на: tedinceto
Момичета отпреди година живеем в София-  доскоро си ходех на профилактични прегледи при моят гинеколог във Варна ( когато отидем на гости при роднините). Разбирате , че този вариант не е никак удачен . Затова ви моля да ми да споделите  впечатленията си и да ме насочите към човек.


Препоръчвам ти др.Силвия Савова от Света София.Тя ми проследи бременността и после родих при нея. Ако се интересуваш   пиши ми на ЛС,за да ти дам координатите.

# 9
  • Мнения: 3 091
След като изпатих жестоко, вече ходя при д-р Казаков и съм страшно доволна - има го в темата за белия списък - да не повтарям, че току виж пак някой ми се скарал!!!

# 10
  • Мнения: 3 663
Д-р Венкова
Работи в Гургулят (намира се зад 1ва градска на Раковски)
Аз лично съм много доволна от нея, чудесен лекар е
работи със здравната каса
ако те интересуват телефони пиши ми на лични да ти пратя Simple Smile

# 11
  • Germany
  • Мнения: 7 881
д-р Кълвачева, болница Вита.
Страхотна е и е много добър специалист според мен. По време на бремеността си не спирах да я тормозя и винаги беше любезна и отзивчива. Познавам я от 10тина години и съм страшно доволна. Проблема е че не работи със Здравната каса. Ако те интересува пиши ми и ще ти дам нейни координати.

# 12
  • Мнения: 684
Кажи долу горе в кой район?Ако това има значение за теб!

# 13
  • sofia
  • Мнения: 769
Клиника Лора на "Позиатно" 10, ет. 2
д-р Якуб Офан
0888636758

# 14
  • Мнения: 1 180
д-р Даниел Георгиев - мед. център "Медрал", Студентски град. Внимателен, подробно и разбираемо обяснява, много компетентен,   модерна апаратура! Тел. 687227.

Общи условия

Активация на акаунт