Помощ от мамите поназнайваши италиански

  • 782
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Най-накрая мъжо реши да си махне космите обаче решил да бъде с депилатоар. Всичко хубаво отишъл и си купил това което са му пробутали а те в магазина го питали какво Ви трябва, за мъже или жени и той казал(призна ми че май се изчервил) че бил за него и му дали спрей депилатоар за мъже на Леокрема(незнаех че има и за мъже вече-може би са по силни заради по-дебелите косми????) Прибира се нашия радостен в къщи спокоен донякъде че си е взел продукт за мъже и ми вика почвай- да обаче няма упътване на български а само на италиански така че който може нека да помогне с превода че като му казах че ще го използвам както и другите депилатоари и нашия се отказа-този можело да бъдел различен и да съм го повредила(мъжо). хахаха Както и да е сега ще напиша текста на италиански и ако някой му се занимава и се смили че този депилатоар ще си остане ей така неизползван иначе а точно се беше  навил че идва лято и сега ще му мине мерака.

Leokrema Mousse depilatoria SPORT e particolarmente adatta per gli sportivi ed e indicata per polpacci, cosce, braccia ed ascelle e per peli lunghi e resistenti. Pratica e veloce si una senza rasoio e senza spatola. La sua formula, contenente vitamina E e alfa bisabolola assicura un`azione delicata e una perfetta epilazione.

alfa bisabololo: ad azione emolliente e lenitiva addolcisce la pelle lasciandola morbida e levigata

MODALITA D`USO

Agitare prima dell`uso. Spruzzare uno strato omogeneo e sottile sulla parte da epilare da una distanza di circa 10 sm. Per le ascelle si consiglia di spruzzare sulle dita e spalmare sulla pelle.
Lasciare agire 7-8 minuti poi ripulire una piccola parte e, se i peli si staccano con facilita, procedere rimuovendo tutto il prodotto. Se i peli non si staccano, lasciare in posa ancora alcuni minuti (non superare i 10 minuti). Risciacquare abbondantemente con acqua. Dopo l`uso risciacquare l`erogatore della bombola.



Ох докато го припиша се изпотих-дано някой да може да помогне че да не съм го писала напразно а и да имам гладък мъж(че от скоро тренира и на корема плочки има вече)
Но знаете ли кое най много го провокирало да се обезкосмява-досега неискаше макар колко пъти да съм го карала но сега във фитнеса видял че някои от другите мъже са обезкосмени и споделил че и аз съм искала от него и той да си махне космите но той нали е МЪЖ- отказвал ми. Но другите му казали че не бил добре и че след като си махне космите около атрибута и оптически члена изглеждал по-дълъг и айде и нашия на хорото. Умрях да се смея.

# 1
здравей Анонимна, от прочетеното разбирам, че доста го хвалят като добро средство за махане на дълги и упорити косми от всички части на тялото и се използва както женския вариант, т.е. разклаща се енергично, нанася се тънък пласт от около 10 см разстояние върху желания участък /под мишниците се пръска на ръката и с пръсти се нанася/ и се стой 7-8 мин. след това се забърсва леко и ако падат космите, се избърсва изцяло, ако ли не се изчаква още малко, но не повече от 10 мин. след това обилно се измива с вода, измий и флакона - дзвирката дето пуща пяната.
в състава му влиза вит Е и алфа "нещо си" от което космите омекват и кожата става гладка и приятна.
това е
успех .... сподели дали ефекта е споменатия Simple Smile

# 2
  • Мнения: 601
Да ти кажа не вярвам да пише нещо по-различно от на другите депилатоари. Нанасяш, не втриваш, държиш 7-8, но не повече от 10 мин. и изплакваш с хладка вода.

# 3
  • Мнения: X
А точно това е въпроса-пише ли че не дразни кожата зщото мъжо ще си обезкосмява.... интимните части-отпред,отзад отдолу и отгоре и първо се забърсва и след това се измива или направо се измива, а и с какво да го забърша????
Никога не съм ползвала такива препарати-при мене колата и бръснача играят но нашия на кола не би изтърпял а веднъж си бил избръснал гърдите и му излязли много пъпки и неще а и не си представял как ще си бръсне ... яйцата. Думите му бяха "Ами ако трепна и се порежа имам чуство че видя ли от там някъде да тече кръв и ще припадна в банята" и аз не настоявам щот това остава- най много докато се мъчи в банята и да се подхлъзне и да си халоса главата някъде

# 4
  • Мнения: X
Ето и снимка намерих  http://www.conter.com/product.php?id_prod=163&l=eng&f= обаче пак не пише как се използва но разбрах че пише без шпатула

А мъжа ми пробвал на малка част от крака си и се махнали хем са дълги и дебели там.

# 5
наистина нищо не пише за "яйцата" , но, ако иначе на краката не му излезе някаква алергична проява, значи не би трябвало да има проблем.. Flutter

# 6
  • Мнения: X
Някой по-горе искаше да споделя ефекта та затова пиша. Ефекта е 100% аз дори не вярвах че пяната можела да свали на 100% мъжките косми-нищо не е останало никаде където се е напръскал, като голишарче е Simple Smile И каза че на десетата минута (защото той за по-сигурно го държал на себе си 10 минути) почуствал в интимната зона едно леко затопляне-много приятно му било но решил да не рискува и се измил иначе мислил по-дълго да стои но се сетил че може това приятно затопляне да се превърне в неприятно парене точно където най-боли.
Единственото нещо което не ми хареса е банята след него- представяте ли си какъв ужас беше. Добре че ще е само първия път.

# 7
  • Мнения: 235
А точно това е въпроса-пише ли че не дразни кожата зщото мъжо ще си обезкосмява.... интимните части-отпред,отзад отдолу и отгоре и първо се забърсва и след това се измива или направо се измива, а и с какво да го забърша????
Никога не съм ползвала такива препарати-при мене колата и бръснача играят но нашия на кола не би изтърпял а веднъж си бил избръснал гърдите и му излязли много пъпки и неще а и не си представял как ще си бръсне ... яйцата. Думите му бяха "Ами ако трепна и се порежа имам чуство че видя ли от там някъде да тече кръв и ще припадна в банята" и аз не настоявам щот това остава- най много докато се мъчи в банята и да се подхлъзне и да си халоса главата някъде
Ах, много се смях с тази тема!
 Само като си го представя нагледно - в банята, ще се прекатуря от смях!

# 8
  • Мнения: X
И на мен ми беше смешно след като ми каза че е решил с депилатоар но той ми каза какво му е странното и без това имам опит с пяната за бръснене това е същото но все пак не ми разреши да погледна точно след като се беше напръскал и докато чакаше да минат 10 минути-оплака се само че много бавно минавали тея 10 минути и му било много скучно. Предложих му следващия път да си вземе MP3 плейъра в банята и докато чака да изслуша 1-2 песни и тогава вече избухнах в смях-представяте ли си гол мъж напръскан с депилатоар в странна стойка в банята със слушалки в ушите поклащайки се в такт с музиката.

# 9
 Laughing Ей хора темата е доста добра за тези депилатори, аз до сега не бях чувал за такова нещо! Само мога да кажа че определено много мъже имат нужда от такова нещо. Ако всички го използваха в градския транспорт лятото щеше да се диша, но и доста мъже имат нужда да го използват и за други места от тялото си!!! Знайте че ще го пробвам още утре! Колкото до бръснача искам да кажа на всички че няма нищо страшно.....аз използва употребяван ....в смисъл след две - три бръснения на брадата той леко се затъпява от където няма опасност от порязване. Лично съм се клъцвал леко по топ.....е и мога да ви кажа че не е изобщо страшно, просто след бръсненето намажете интимната част с крем за чуствителна кожа. Хем ви омеква кожата и ви става като дупе, хем и на вас ви е приятно когато сте с половинката си!!! Успех на всички мъже Simple Smile

# 10
alfa bisabololo: ad azione emolliente e lenitiva addolcisce la pelle lasciandola morbida e levigata

MODALITA D`USO

Agitare prima dell`uso. Spruzzare uno strato omogeneo e sottile sulla parte da epilare da una distanza di circa 10 sm. Per le ascelle si consiglia di spruzzare sulle dita e spalmare sulla pelle.
Lasciare agire 7-8 minuti poi ripulire una piccola parte e, se i peli si staccano con facilita, procedere rimuovendo tutto il prodotto. Se i peli non si staccano, lasciare in posa ancora alcuni minuti (non superare i 10 minuti). Risciacquare abbondantemente con acqua. Dopo l`uso risciacquare l`erogatore della bombola.


alfa bisabolo (tova e aktivnata sustavka): s omekotitelno i protivovyzpalitelno deistvie

Na4in na upotreba

Razklatete predi upotreba. Napruskaite tunuk i raven plast v/u 4astta za depilazia ot razstoqnie okolo 10 sm. Za mi6nitzite se preporu4va da se napruskat prustite i da se razmaje v/u kojata.
Ostavete da deistva 7-8 min posle po4istete edna malka 4ast i ako kosmite padat lesno otstranete tzeliq produkt. A ako kosmite ne se premahvat lesno ostavete da deistva o6te nqkolko minuti, no ne nadvi6avaite 10 min (ob6to). Izplaknete obilno s voda. Sled upotreba izplaknete i pruska6tata 4ats na flakon4eto.

Tova e vsi4ko. Nadqvam se da ti e ot polza, no ako pita6 men tova ne e za intimnite 4asti.
Uspeh!

Общи условия

Активация на акаунт