Да поговорим за Успешните диети и методи з

  • 1 753
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 916
Понеже има за неуспешните, реших да пусна тази тема>
Нека всички, който са отслабнали с повече кг-ми и са ги задържали и до ден днешен, да споделят
Heart Eyes  Mr. Green

Аз все още съм в процес на отслабване,но мога да кажа, че от японското чудо отслабнах с около 4 кг и засега ги държа...
 tooth newsm51  Two Hearts Two Hearts

# 1
  • Мнения: 377
Записвам се, ще следя темата с интерес.

# 2
  • Мнения: 1 241
Записвам се, ще следя темата с интерес.
Peace

# 3
  • Мнения: 936
Японско чудо ( с леки прегрешения), 2 седмици - свалих 4 кг, засега трайно.

# 4
  • Мнения: 1 975
Японско чудо ( с леки прегрешения), 2 седмици - свалих 4 кг, засега трайно.

2 седмици-5кг Peace

# 5
  • Мнения: 1 241
японското чудо е наистина ефикасно, аз 2 пъти го почвах и едва изкарах по 4 дена и бях по 1.50 кг отдолу, но не с леки прегрешения, а с доста тежки
сестра ми за 1 седмица -5кг,
иначе с М. Търмънд миналито лято за 6 дни -4,50 кг
едно лято нещо ми беше станало и един месец ядях само сурови плодове и зеленчуци и свалих 10кг, които запазих до зимата, но спрях цигарите и ги качих обратно Sad

# 6
  • Мнения: 916
Icecream, много добър резултат си постигнала с плодовете и зеленчуците PeaceА ти колко имаше да сваляш тогава-само 10 кг ли?

Японското чудо наистина дава ефект,обаче на мен тази диета ми е най-омразната от всички..много трудно изкарах 1 седмица...само като се сетя за яйцата Sick..но май си струваше Flutter

А сега много хвалят млечно-киселата диета..и едно момиче каза,че отслабнало 10 кг за 20 дни  #Crazy..като карала само на кисело мляко и нищо друго.Много надъхващо звучи.

# 7
  • Мнения: 234
сутрин на гладно -топла вода с лимон и мед,след около час кафе
около 10 -ябълка
обяд повечето случаи пропуснат или някакъв сандвич
около 17 часа -плодов сок или горещ шоколад
вечер/20 часа/-каквото набързо успея да приготвя за хапване

всяка сутрин между водата и кафето -  фитнес т.е. оправям къщата и подготвям  децата
три дни в седмицата тенис
с тази диета не отслабвам ,но не и пълнея
за статистиката 158/48-49 вече  10години

# 8
  • Мнения: 1 241
бях 82 и станах 72,
обаче колкото пъти след това съм се опитвала да ям само това, съм се проваляла, smile3538
тогава наистина нещо ми беше станало -ядеше ми се само това, седмица след началото отидох на гости на бабчето на село и там ми беше още по-лесно-направо от градината
ама като се върнах в София (тогава там живях) и си проядох нормално
това лято може пак да пробвам

# 9
  • Мнения: 916
Лятото е най-подходящият сезон за диета и въобще за слабеене.

УСПЕХ!!!

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Записвам се и аз. PeaceС Японско чудо едва 3кг,но на 4 ден просто не издържах и се отказах Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 916
Много се чудя дали да не почна моя измислена диета-само на зеленчукови супи и бульони(дали ще има бърз ефект?)...понеже от няколко дни съм на овесени ядки и отслабнах само в началото.
 Hug

# 12
  • Мнения: 2 241
При мен много успешна диета беше Скарсдейл, но само когато я правих за първи път и спазвах маниакално всичко, и то според оригинала:

http://lowcarblisa.tripod.com/thescarsdalemedicaldiet/id18.html

защото се тиражират под това име всякакви други диети.

Та първият път преди около две години - 8 кг. за две седмици.

Оттогава обаче все я започвам, но нещо се случва и не мога да я докарам до щастлив край. Дори миналата седмица пак я опитах, но аз кърмя и не се ограничавах в количествата, а и докато кърмя по правило не свалям, така че резултатът беше 1 кг. свален, което си е направо обидно. Като приключа с кърменето пак ще се пробвам.


Другото, което имаше ефект при мен беше ВМ-НВД, по-бавно действащо, но пък по-трайно, пак около 8 кг. свалих за около 2 месеца. НО този начин на хранене в дългосрочен план не е приемлив за мен, с толкова много месо и с толкова ограничени плодове, чувствах се задръстена и омаломощена някак. Но за любителите на мръвките и перфектен.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 057
За себе си, съм открила два ефективни начина да свалям килограми. Единият е чрез гладуване (от няколко години обаче, не го практикувам), а другия е чрез диетата на Майкъл Търмънд. Първия път, когато я направих (октомври м.г.) свалих 6кг. Задържах ги до коледните пазници (качих наполовина), по разбираеми причини  Embarassed Вторият път свалих 3кг., като ги задържах до третия път когато я направих. Вчера свърших диетата, но още не съм се премерила...
Но съм спряла да ям захар, вместо нея ползвам подсладител. Започнах да ям заместител на солта, намалих газираното и соковете, шоколада и сладкишите... Пия повечко вода и хапвам плодове и зеленчуци. Покрай детето се натоварвам добре физически Simple Smile

# 14
  • Мнения: 9 077
Искам да помоля авторката да включи анкета към темата, за да се види нагледно коя е най-предпочитаната и ефективна диета Blush

Общи условия

Активация на акаунт