XLS файл в PDF

  • 4 542
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
Моля, за помощ - дали някой може да ми обясни как да превърна xls файл в pdf?
Извинявайте, че пускам темата тук, но ми трябва спешно!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
 Не може  Peace
Питах половинката и така каза.  Blush
Освен ако няма начин да го копнеш в друг формат и после да го отвориш с фотошоп примерно и след това да преформатираш в ПДФ  newsm78

# 2
  • Мнения: 698
прати ми файла да го превърна на pdf

leda@mail.bg ми е адресът

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
прати ми файла да го превърна на pdf

leda@mail.bg ми е адресът


Моля обясни как става, че ми стана интересно - пробвах няколко варианта и не успях  Praynig

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
при мен стана като записах xls в ексел-а като web page и после в акробат-а отворих този htm и го записах като pdf.

# 5
  • Мнения: 698
ами имам на ексела горе едно бутонче Adobe PDF и convert to pdf.... Crazy....т.е. и на мен не ми е ясно...  Grinning

имаше един лаф: men are like computers - i do not understand them - just use them at my convenience.....

 Hug

# 6
  • Мнения: 4 202
Аз го правя с Acrobat Distiller, ако го намериш от някъде да си го дръпнеш.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Научих нещо ново - благодаря ви   bouquet

# 8
# 9
  • Мнения: 1 417
прати ми файла да го превърна на pdf

leda@mail.bg ми е адресът


Ох, много ти благодаря ама това са едни оферти - няколко страници и не ми е много удобно да те ангажирам Confused Сега обаче ще пробвам всички варианти, които сте описали и ако не стане ще ти ги пратя.
Благодаря  много на всички, бях сигурна че мога да разчитам на Вас~  bouquet

# 10
  • DE
  • Мнения: 521
А най-лесно е да си свалиш безплатния Open Office от  http://www.openoffice.org/, който отвавя *.doc, *.xls спокойно и съответно можеш директно да си ги запаметяваш като *.pdf. Аз от доста време вече не ползвам Майкрософт Офис - много ми е тромав.

# 11
  • Мнения: 1 417
ами имам на ексела горе едно бутонче Adobe PDF и convert to pdf.... Crazy....т.е. и на мен не ми е ясно...  Grinning

имаше един лаф: men are like computers - i do not understand them - just use them at my convenience.....

 Hug
А, това бутонче къде се намира - в някое меню ли? Нещо не го виждам newsm78
Пробвах да го запиша, като уеб ама после не ще да го отвори Reader, дава ми някаква грешка.
Сега ще пробвам и с Distiller...

# 12
  • Мнения: 698
на най-горния ред - където са file, edit, view, insert.... последно е help и после Adobe PDF

тук казаха, че било допълнително инсталирано/добавено; имам го и на word-a

# 13
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
...
Пробвах да го запиша, като уеб ама после не ще да го отвори Reader, дава ми някаква грешка.
Сега ще пробвам и с Distiller...
Запиши го като уеб, но когато те пита за името има две отметки - по подразбиране е Entire Workbook, премести отметката на selection:sheet и ще стане Peace

Общи условия

Активация на акаунт