Минерална вода?

  • 589
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
Водите ли децата на басейни с минерална вода? Много ми е интересно от каква възраст са позволени процедури в мин.вода,но не съм намерила инфо по въпроса.Това лято смятам да ходим на Хисар и ако не е удачно за деца,май няма смисъл.

# 1
  • Мнения: 3 423
аз не го водя в минерални басейни,защото нашето педи каза ,че в мин.басейн се топи дете не повече от 10-15 мин

# 2
  • София
  • Мнения: 650
Водя ги в минералния на Панчарево от 1 годишни, но ме предупредиха служителите в самия басейн, че водата е много богата на калций и да внимавам с малкото дете да не стои повече от 1 час на почивки, защото децата имат склонност да усвояват калция от водата. Големия не излиза по 2 часа от там.

# 3
  • Мнения: 1 111
Да,аз наскоро четох,че престоят на малки деца в басейн е максимум 30м.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
аз не го водя в минерални басейни,защото нашето педи каза ,че в мин.басейн се топи дете не повече от 10-15 мин
и нашето педи така казва и аз досега я слушах, но за в бъдеще ще си помисля. Преди месец на Огняново един младеж на 2 г. 6.м не излизаше от басейна и се чувстваше прекрасно. Мисля, че за по слабо минерализираните и не толкова горещите води няма голям проблем да кисната 30-40 мин. Говоря за деца на 2 и кусур години.

# 5
  • Мнения: 1 111
Повечето педита и идея си нямат за тези неща,ама все акъл дават #2gunfire.Изчаках до 1г.и сега започваме Joy

Общи условия

Активация на акаунт