За въртележките?!

  • 435
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Случка от преди няколко дни ме подтиква да питам  Rolling Eyes

Заведохме дечко на въртележка,на която ходим 1-2 в месеца,обаче тоз път се падна неделя...пълно с деца....много силна музика(след 3 въртения излязох....заболяха ме ушите) ...на целия тоз хаус правим 4 въртения и си тръгваме!Естествено с рев,но допреди тоз път плаче 10мин разсейваме го и спира,но не и сега.....20мин се тръшка и прехласва в рев....направо ни хвана яд,че сме го завели...купихме балон(по наша инициатива) и спря  Rolling Eyes ,но оттогава притеперва сякаш тръпки го 'побиват' ...чудя се аз ли зи въобразявам или наистина е шокиран  newsm78 колко ли продължава 'превъзмогването'  newsm78
Днес на площадката сдърпаха една играчка и другото детенце изпищя и дечко потрепера  newsm78

Идейки  newsm78

ПП Ясно е,че приключихме с въртележката за известно време  Peace

# 1
  • Мнения: 7 106
Аз не мисля, че е от въртележките, а че ти си се впечатлила от случката и сега си го забелязала. Дъщеря ми от време на време съм забелязала че и тя така се "втриса" за секунди, като и викна някой път по-силно, или нещо тресне около нея, а понякога просто ей така. Не го свързвам с нищо конкретно, защото в други ситуации на силен шум или уплаха не го прави.
Имам племенница на 1,4 г. и отскоро я забелязвам и нея така да се "втресе" и пак в различни ситуации. Аз лично нямам логично обяснение на това, пък и не мисля че е нещо страшно  Rolling Eyes.

# 2
  • Мнения: 3 425
 Rolling Eyes ами преди няколко месеца пак имаше 'такова' втрисане...изразяваше се в това,че на детските площадки,когато децата тичаха или по-бързо се приближаваха,дечко вдигаше ръчички да се предпази+мимка на страх  newsm78 ,а не беше го бутал някой или някой друг удар от друго дете  newsm78 

 

Общи условия

Активация на акаунт