Търся мнения за novo.bg - Варна

  • 1 634
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 547
Ползвал ли е някой интернет от www.novo.bg ? Става въпрос за Варна. Ще ми бъдат полезни всякакви мнения, различни от - "пусни си BTC ADSL" Simple Smile .
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 202
Монда беше пуснала такава тема съвсем скоро, следях я, защото и мен ме интересува този въпрос за Варна, но нещо не мога да я открия сега  Confused

# 2
# 3
  • Мнения: 547
Търсачката не ми извади нищо за novo.bg, странно...
Благодаря за линк-а към темата!   bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 311
за нищо Grinning, аз следя , че и мен ме интересува.
А ти защо си против БТК-АДСЛа?  Питам защото аз май към тях клоня вече Thinking

# 5
  • Мнения: 547
О, аз нямам нищо против БТК АДСЛ-а. Мисля, че за домашен интернет е добра алтернатива, ако така или иначе имаш домашен телефон. Качеството е добро.
Но мен ме дразни това, че е обвързана с услуга, която не желая да ползвам, респ. да плащам, защото аз просто нямам нужда от домашен телефон. Освен това, днес сме тук, утре ... кой знае. Двегодишен договор не ми е по вкуса, а цената за по-малкия като време договор отива към 60 лв/месец. Като сложим още 15-20лв(не знам колко стана вече) такса за телефон - не, мерси. За нас БТК не е вариант.

# 6
  • Мнения: 5 178
Null за района на Цветния ти препоръчвам Hypernetwork, офиса им е на пресечката на ул Люляк и ул Синчец
20 лв - 10 GB, aз лично предпочитам на трафик, но бърза връзка , е имат и други тарифи разбира се

# 7
  • Мнения: 547
Ще ги проверим, когато се преместим! Има време до тогава.
Благодаря все пак Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 107
У нас първо имаха обхват и ние се юрнахме и си купихме една карта за да ги пробваме, после обаче се оказа че има-няма връзка за 1 час на ден и минахме на друг доставчик. Провала съм и на друго място, но сигнал ако има е много слаб-явно зависи от района, ако някой ги ползва нека каже в коя част на града е дали е доволен.

Общи условия

Активация на акаунт