Мъжки стриптийз

  • 15 540
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте,

трябва да организирам моминско парти а нямам ни най-малка идея в кой клуб в София може да се погледа  мъжки стрийтиз, като тук говорим за специален клуб за целта а не за частно парти. #Crazy Намерих доста инфирмация в нета, но за съжаление не и каквото търсех . Ако някой има представа каде може, няколко мацки да се позабляват и погледат стрийптийз ще съм ви крайно благодарна да споделите! newsm78

 

# 1
  • Мнения: 1 095
пусни търсачка и напиши sekul4o,ако не се лъжа за точното име
тоя пич правел страхотно шоу точно по такива поводи, професионален стриптийз

# 2
  • София
  • Мнения: 1 419
Mда, Секулчо наистина е супер - www.sekulstrip.com ; можете да си резервирате сепаре - по-уединено в някое заведение и да си го извикате,. Много е свеж младежа, и прави много добро шоу:)

# 3
  • Мнения: 1 095
Mда, Секулчо наистина е супер - www.sekulstrip.com ; можете да си резервирате сепаре - по-уединено в някое заведение и да си го извикате,. Много е свеж младежа, и прави много добро шоу:)
[/quo
а каква е цената всъщност ? Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 1 419
Преди 2г беше 30 лв , не помня за колко време обаче newsm78 30-40 мин примерно, но той ни направи и бонус 2 танца Embarassed

# 5
  • Мнения: 4 138
май в клуб табу под опашката на коня имаше един младеж, който танцуваше наравно с девиците.
там има и специалитет плодова салата, поднесена върху голо женско тяло. може би зтава и върху мъжко, знам ли Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
май в клуб табу под опашката на коня имаше един младеж, който танцуваше наравно с девиците.
там има и специалитет плодова салата, поднесена върху голо женско тяло. може би зтава и върху мъжко, знам ли Laughing
Една приятелка работеше в Табу, но никога не съм чувала от нея да има мъжки стриптийз  Thinking

# 7
  • Мнения: 505
Ако не искате да е само за вас, може да следиш участията на Максимус или Дейнджъръс. Вторите не ми са особено симпатични, но въпрос на вкус Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм, 100лв минимум за що-годе известен екзотичен мъжага. 5-10 минути екзотичен танц с младоженката.

# 9
  • Мнения: 505
80лв. за две песни в клуб "Алкохол" миналата година  Peace

# 10
  • Мнения: 1 095
доста пари са това ! newsm78
но в крайна сметка веднъж се жени човек ( поне на това се  надяваме )  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 299
доста пари са това ! newsm78
но в крайна сметка веднъж се жени човек ( поне на това се  надяваме )  Laughing
Joy
Ох, много са ми напомпания тия стриптизьори бе....Я си пуснете Full monty/Време за мъже ли беше и се посмейте  Joy

# 12
  • Мнения: 1 095
прати линк да си го изтегля, че нямам ftp   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 299
прати линк да си го изтегля, че нямам ftp   bouquet

как  Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 095
прати линк да си го изтегля, че нямам ftp   bouquet

как  Embarassed

да ти кажа честно и аз не ги разбирам много.
Просто искам да го гледам този филм,чувала съм,че е забавен!
ако стане,ако не здраве да е!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт