Извеждате ли бебо по тениска вече?

  • 1 599
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 568
Вече ходим навън лятно облечени, но в парка повечето бебета са с плетени жилетки.
Вие как обличате бебончовците?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
На летни температури - с летни дрехи Peace Ужасявам се като видя бебе в космонавт на 20 градуса Shocked

# 2
  • Мнения: 2 677
На летни температури - с летни дрехи Peace Ужасявам се като видя бебе в космонавт на 20 градуса Shocked

Абсолютно!
Извеждам го толкова облечен, колкото е и вкъщи.

# 3
  • Мнения: 1 371
И ние. Само по блузка и панталони.
 Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Както аз, така и той. Извеждам го отдавна по тениска, тук е 30 градуса  Sunglasses

# 5
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Обличам го с боди с къс ръкав и отгоре гащиризон. Като се постопли към обяд, свалям гащиризона. Бебчо остава по голи крачета за ужас на бабите по улиците  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
И нас ни гледат с укор Mr. Green Къси гащи и боди с къс ръкав. Ама пък на мен не ми пука!

# 7
  • Мнения: 3 216
Ами моя хубавец го извеждам доста рано 10,30-11 и затова сме по тьнка блузка и елече тип грейка. Като се постопли махаме елечето.

# 8
  • Мнения: 2 631
Още не. Naughty
Прекалено рано ми се вижда.
Все още е с чорапогащник под панталона и с яке.

# 9
  • Мнения: 5 391
Обличам го с тениска, но отгоре винаги има нещо връхно, чак толкоз не се е стоплило тук.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Във Варна духа много студен вятър, доста е неприятно. Затова не смея още да го разсъблека. Но вчера видях бебе с космонавт и шал+шапка #Crazy #Crazy #Crazy

# 11
  • Мнения: 1 272
Eстествено, няма аз да съм си добре с летни дрешки, а бебка да се мори в пека.

# 12
  • Мнения: 5 103
Все още тениска не съм слагала, по блуза- тънка и панталон Peace или чорапочащник и пола.

# 13
  • Мнения: 245
аз извеждам малката по блузка и панталонки,не слагам чорапогащник и яке, в най-скоро време ще и слагам тениска с къс ръкав Simple Smile общо взето не съм я навличала никога. жал ми е за децата,които срещам из парка облечени с якета,шапки и увити с одеало Shocked

# 14
  • Мнения: 115
 Все още не. Излизаме с тъничка блузка с дълъг ръкав и яке.

Общи условия

Активация на акаунт