Пролет, лято, есен, зима, през ДЕКЕМВРИ бебчета ще има!

  • 13 426
  • 295
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
     

                                                       

Коремчето на мама се подува вече,
   а в него спинка мъничко човече!
   Създадено с любов от тати и от мама -
   декемврийска радост ще е то голяма!


                                                       




Предложения за нови заглавия:

1. Ей го где е тоз декември, с бебета ще ни зарадва ведри!
2. С повече търпение и усмивки, ще дочакаме декември всички!
3. Слънце грее и препича, декември с бебета към нази тича!
4. Бързо 9мес. ще отлетят, декември наште бебета ще се родят!

Нашите стари теми:

1. Декември е и той далеч, но ние чакаме нетърпеливо веч!!!

Нашият албум: www.snimka.bg
потреб. име: december2007
парола: bebeta


Полезни връзки:
Полезни връзки - всичко за мамчета и бебчета! 
Календар на бременността по седмици!
Временна неработоспособност и майчинство!
1.Определяне пола на бебето - руски
2.Определяне пола на бебето - англ.
3.Определяне пола на бебето според лунния календар - англ.
4.Определяне пола на бебето - БГ.

53 декемврийски мамчета се събраха и лафче завъртяха!



kalinuccia
Mama Boby
veneta80



ivalinai
ellenzeto
Gogito
elly_y
vencho


[/
Lady_V
Milen4o
mel2222 



ViFresh


Valenciq
blo
malenush 



anna_nik
toni_bonboni
 



Kлер
dani_t



felisa






Сънчо


Dive


malka-mama
Rozita1 


ohcaroline




iri_is
peoopi



chia
Golden Rose 

poctor


chiges


barfly 


Ита
bebobo



dari76
G-Baby   




borina
denitsata
maxi d&d



анима
IVVVI


Anaise
valkata78



macata
lionkata





dix6
Bori-Ana
DeSiBaRaBeSi







sleepy
xixi
iva_moni
Shantal
Desan4e




Последна редакция: вт, 08 май 2007, 10:04 от ivalinai

# 1
  • Мнения: 83
Ехаа, супер, вече има втора тема за декември Simple Smile
Честито на виделите сърчица  bouquet и стискам палци на чакащите.
Аз мисля да отида в петък на гинеколог, но се чудя дали ще се види нещо. Ще съм на 5 седмици +/- 1 ден. Много ми се иска да има точица, защото изобщо не се чувствам бременна и още не мога да се зарадвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 295
Аз отидох в 5 г.с. и видяхме плодното сакче, така че отивай! Аз бях същата - докато не го видях с очите си, все ми беше едно такова... невярващо Rolling Eyes Мисля след 1 седмица да се пробвам и за сърчице и да се поуспокоя вече! Praynig

# 3
  • Мнения: 280
Здравейте и от мен , най после се престраших да се запиша. Иначе ви чета от ден първи Simple Smile . На 30 години съм , от Русе и термина ми е на 21.12  . Имам две неуспешни бременности последната от които завърши на 22.12.2006 . Днес бях на лекар и според него всичко е добре , дори има и пулсации. Следващия ми преглед е на 9.05. Лека и безпроблемна бременност на всички желая.  Hug

# 4
  • Мнения: 2 641
 и аз като ида в петък ще съм в 5 седмица и малко - доктора ми иска да види дали има нещо без да ползва вътрешен видеозон. аз обаче искам да ми вземат микробиология че се притеснявам от някви бактерии ако има ама той вика че първите 3 месеца нищо не се правело, а все пак е шеф на патология
искам да кажа на тези мами дато са имали преди проблеми с бременността или имат сега, ако имат нужда от лекар или искат лечение в болница с цел да задържат бебето най искренно ви препоръчвам моя лекар - казва се доц. Маринов, работи в МА. сигурна съм че и за него е изписано какво ли не, но аз съм докторско чадо и мога да преценя кой е добър и кой не. ако някой се интересува да ми пише на лични.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, и аз да се запиша най-накрая ... и то за най-хубавия месец. По мои сметки термина ми е около 23.12. Днес на ехо-то видяхме бебо и се успокоих. Направо не мога да повярвам, че това ми се случва. От 4 години правим опити и точно когато се бях отчаяла и се отказах от идеята... то е станало newsm47! Аз съм на 35г.... винаги съм мечтала да имам три деца. Баткото е на 9, а малката на 6. Така се надявам на всички нас тази година Дядо Коледа да донесе най-прекрасния дар - живи и здрави бебоци.
Успех на всички!

# 6
  • Мнения: 337
Здравейте мами и от мен, най-накрая след толкова четене и два положителни теста и аз да се разпиша . По мои изчисления термина ми е на 23.12 , но все още не съм била на лекар така , че неговата дума ще е последна . Аз съм на 30 това е втора бременност,  имам син на 12, който е най-щастливия от факта че ще става батко , дано само всичко бъде наред / След около седмица ще ходя на лекар , а до тогава незнам как ще издържа от притеснение.
Желая успешна и лека бременност на всички

# 7
  • Мнения: 534
добре дошли на новите мами   bouquet...леко и спокойно бременеене Hug
аз съм днес на лекар и по-късно ще докладвам  Praynig

# 8
  • Мнения: 280
Ивалинаи  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  успех на прегледа.

На мен ми изписаха Утрогестан и Прегнил - днес ще ми го бият, мразя спринцовки  Confused

Дикс6 , 5-та седмица не е рано за сакчето.

# 9
  • София
  • Мнения: 295
Ivalinai, стискам палци! И веднага да пишеш!  Hug

# 10
  • Мнения: 534
благодаря момичета, ще бъде чак довечера, че съм се уговорила с доктора към 18:00 да отида...аз съм на дуфастон от самото начало като разбрах, че съм бременна - за всеки случай Wink...е казах на доктора, а той ми се хили и вика...айде за твое успокоение пий го  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 83
ivalinai стискам палци и довечера да се похвалиш с малко тупкащо  Heart

# 12
Здравейте декемврийски мами, аз пиша рядко защото имам доста работа тези дни, утре съм на преглед - надявам се да чуем сърчице и да се успокоя, че съм доста притеснена. Чувствам се добре, гади ми се от време на време, но искам доктора да каже тежката си дума.

Стискайте палци, пък после ще разказвам какво е станало  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 534
момичета,
направих опит за албумче  Simple Smile ако имате желание сложете по снимка, за да се запознаем!  Hug

# 14
здравейте мами
отдавна ви чета но не смея да се включа защото до сега нямах така да се каже повод но преди няколко дена направих 2 теста-положителни и сега мисля да се присъединя към вас още не съм била на лекар но утре ще отида за да се успокоя че от доста време чакаме това бебе и все не идваше дали сега се е получело не знам но искренно се нодява за сега нямам признаци но .... ще видим

Общи условия

Активация на акаунт