Ти!

  • 6 482
  • 164
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Какво хубаво направи днес за себе си?

Аз днес не се успах сутринта и си направих всичките лицеви опори и коремни преси.
Сега смятам да си тръгна от работа, да си взема горещ душ и да си направя масаж (или поне добре да се наклепам) с кокосово масло с аромат на ванилия (божествено се отразява дори на хора като мен, дето не си падат по сладките миризми).
След което ще си взема новата книжка и ще си чета докато пия чаша хубаво мерло.

А вие?

# 1
И аз съм на тази вълна днес - одобриха ме за една работа, към която се стремях, оставих куп пари в един магазин за козметика и чакам сестра ми да дойде да си прави опити с цвета на косата ми, а после - горещ душ и сладък сън. Да живее егоизма Wink Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 9 903
ауууу, отивам да се срамувам някъде. Толкова неща свърших днес и нищо за себе си.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 newsm78 да помисля станах сутринта пих кафе, излезнах до 2 фирми за кухни, после до един мебелен магазин аааа сетих се купих разкошни фотьойли за детските стаи единият в млечно бяло за стаята на Вики, а другият млечно сиво за стаята на Ади. Обадих се на мъжа ми да му се похваля, а той ми се нацупи, че били много скъпи  Crossing Arms А уж ми беше обещал да не ми се бърка .Прибрах се , готвих и си взех децата от градина. Много интересен ден  Confused
всъщност май нищо за себе си не съм направила днес напследък мисля рядко за себе си

# 4
  • Мнения: 534
Наспах се  Blush
висях цял ден във форума,
сега ще се прибера,ще се изкъпя и ще пия бяло винце в беседката на двора,
докато мъжа ми готви лаврака,а после  luvbed
Това стига ли  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 822
Направих голяма крачка напред към бъдещето си! Положих основите на бъдещи успехи, надявам се...
Бях спокойна и щастлива на работа и си свърших всичките задачки. Възложиха ми още една отговорност, което ме радва.
Отворих много врати пред себе си.
А сега... току-що се изкъпах и смятам да се отдам на сладка почивка  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 66
Сънувах чуден сън и се събудих в отлично настроение. Направих си хубаво кафе с канела и мляко за разсъмване, после....
 полях  красиви цветя на слънчев балкон, като изляза на този балкон и настроението ми грейва, какъв оазис е сред града...
по някое време се изкъпах...
довечера мисля да почета книга почивайки си на спокойствие

поздравявам Ефа за прекрасната тема. Имах нужда да си задам този въпрос и той дойде  точно навреме.   bouquet

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 20:43 от niani

# 7
  • Мнения: 27 524
Аз   33uu

Само съм втори ден на строга диета. Довечера - ще си седна с вдигнати на стола крака с тиквички и водчица и Sex & the city  Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Днес най-после посетих един любим мой ресторант за обяд - времето беше прекрасно (в градината), Шош спа в количката без да шукне, а мама плюска любими ястия и десерти!!!!! Ах....

# 9
  • Мнения: 4 555
Днес цял ден плача  Cry, не е истина просто ooooh!
Побърках го това дете, дано нищо да не му е станало от толкова рев, че като си помисля нататък какво ще става....
Прибирах се от работа и по пътя - рев! Само се надявах някой да не вземе да ми съчувства и да ме пита какво ми че, че ще трябва да му кажа, че и аз не знам  newsm78 Страшна работа!

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Ядох накиснати във вода бадеми (после отцедени) с мед. Надявам се да е добро за мен. Още мисля да нахраня отрочето и да се гътна с книжка. Действа ми разтоварващо.


Днес цял ден плача ...Страшна работа!
Съчувствам ти. Мен вече ме е срам да казвам от какви неща ми засяда буца на гърлото. Никой не ме предупреди като стана майка от какви неща ще ми се доревава  Tired

# 11
  • Мнения: 2 407
Сложих си коса Wink

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
изпих една голяяяяяяяяма чаша с вода, че нещо ми е ниско кръвното и преплитам кънки цял следобяд  Tired

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Водата вдига ли кръвното?

# 14
  • Мнения: 1 533

Само ако е огнена.

Общи условия

Активация на акаунт