Бързо и лесно отслабване :) след бременност

  • 1 002
  • 4
  •   1
Отговори
Здравеите!! Всички могат да отслабнат. Ето няколко съвета как това може да стане по-лесно.

1. Не преяждайте. Погрешно се смята, че от обилното хранене на майката зависи качеството на кърмата. В действителност процесът на лактация се управлява от хормона пролактин, чието производство не е свързано с храненето.
2. Не дояждайте храната, останала след храненето на детето ви. Помнете, че всяка излишна храна се натрупва върху най-малкото върху талията и бедрата.
3. Не опитвайте ястията, които готвите. Ако не спазвате това, незабележимо ще натрупате излишни калории.
4. Колкото и да се занимавате с детето си, яжте не по-рядко от 4 пъти в денонощието. Не пропускайте закуската, а се старайте вечерята ви да бъде по-лека.
5. Вечерята трябва да приключи поне 4 часа преди сън.
6. Не се отказвайте от хляба. Често жените, стремящи се да отслабнат вместо сандвич, изяждат само парченце кашкавал или шунка. По-добре направете обратното: изяжте хляба, а оставете шунката.
7. Кърмещата майка трябва да забрави за всякакви диети и гладувания. Всички тези експериментални начини за отслабване ще се отразят не само на вашето здраве, но и на здравословната състояние на детето ви.(а)
Лично на мен от всички тези савети ми помогнаха но имам много близка приятелка която е с по голяма воля от моята и жъпреки това нямаше ефект, единственото което и помогна беше някакъв натурален екстракт от кактус под формата на таблетки ... от ето тук си ги купи и казва че е много доволна http://h-oodia.com/?KociLSD    искам да ви попитам как смятате дали това и е помогнало и дали не е направила грешка като е взела хапчетата!!!   Но в краина сметка си е здрава и по свежа от преди!!!

# 1
  • Мнения: 1 432
Този продукт в БГ май го  няма ,а? newsm78

# 2
продуката е уникален явно и със сигурност го доставят в бг до 1 седмица някаде ... даже и парите ти връщат ако няма ефект

# 3
  • Мнения: 1 432
Не разбирам прави6 ли реклама на този кактус?Приятелката ти кърма4ка ли е?Кажи резултати.20кг за 1 0 дни???  Crazy

# 4
не не му пражя реклама просто моята позната преди да забременее беше 60 кг а 1 година след като роди бе6е 68-70 яжно волята и и до някаква степен онзи продук защото сега е 57 кг и го постигна за 2 месеца и полвина някаде!!!

Общи условия

Активация на акаунт