За цената на фитнеса

  • 1 419
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
мацки, какви са цените на тези удоволствия при вас
при мен: ходя в www.stepin.nu
цена: фитнес+басейн+аквапарк+сауна+воден масаж : на месец 42 евро, такса за членство (еднократна) 87 евро
подписва се договор за една година, но може да се прекрати по всяко време с един месец преизвестие или да се прехвърлиш в друг клуб (в друг град или даже държава - имат много партньоори)
в цената е включена и консултация с треньор
та за една година: 12*42+87=591 евро на година

абонаментът за аквапарка и плуването за деца е само 16 евро на месец

е вие сте

# 1
  • Мнения: 3 521
Еднократна такса 99?, седмична 16,57?, вкл. фитнес, ролер масажор, вибро масажор
Има и някакъв по_скъп пакет zа 149?, които вкл. и следене на тегло, план zа хранене, индивидуални иzследвания на мускулната маса и т.н., при него седмичната вноска пада до към 12 ?
Това са ените zа годишен абонамент, ако направиш двугодишен седмичните парички падат с ок. 20% Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 914
при нас  също трябва да се направи членство за 3 месеца или година... като излиза около 40 и няколко си евро (годишното, за 3 месеца не съм пробвала), като в месечната такса влиза- фитнес , всякакви аеробики и два на пъти на седмица басейн, който обаче работи само от 20 вечерта Crazy

# 3
  • Мнения: 714
еднократна такса членство 39 евро, предплатена тарифа за 6 месеца 52 евро на месец, което включва зала фитнес, всички курсове, сауна, турска баня. подаряват ти раница, джапанки, кърпа, слушалки. Солариумът се плаща отделно (не си падам по солариум).
www.fitnessfirst.it

# 4
  • Мнения: 2 051
30 евро на месец, обикновено те зарибяват с обяви от сорта на "само 1 евро на ден".
Фитнес, сауна, плуване, инструктори. Колко струва включването идея си нямам, защото се презаписвам като има безплатна такава оферта.
Това е цена в обикновен спортен център, без членство, има и по-скъпи клубове, не знам там какво е що е.

Турската баня какво е?(че имам други асоциации Party)

# 5
  • Мнения: 1 959
При мен във фитнеса се плаща само месечната такса и нищо друго/46 паунда/плащаш месец за месец и можеш да се откажеш по всяко време с едномесечно предизвестие.В цената влизат около 70-90 класа седмично  плуване,сауна,стйм рум и няколко сешана със фитнес инструктора.

# 6
  • Мнения: 6 167
за фитнеса не знам,
но за плуването знам много добре - 49 еуро за 10 посещения на месец.

# 7
  • Мнения: 2 825
Първоначална такса - 90 евро, договор за една година, но можеш да го прекратиш когато поискаш, плаща се месец за месец - 60 евро.
Има и по-скъпи и по-евтини, на всякъде е различно. Това са цените на този до нас.

# 8
  • Мнения: 7 914
clara

 добре ,ч е  ми напомни и при нас се плаща еднократна такса при записване 100?   Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 6 167
clara

 добре ,ч е  ми напомни и при нас се плаща еднократна такса при записване 100?   Rolling Eyes



сигурно срещу нея ти 'подаряват' раничка, хавлийка и от сорта  ooooh!

# 10
  • Мнения: 2 563
мацки, какви са цените на тези удоволствия при вас
при мен: ходя в www.stepin.nu
цена: фитнес+басейн+аквапарк+сауна+воден масаж : на месец 42 евро, такса за членство (еднократна) 87 евро
подписва се договор за една година, но може да се прекрати по всяко време с един месец преизвестие или да се прехвърлиш в друг клуб (в друг град или даже държава - имат много партньоори)
в цената е включена и консултация с треньор
та за една година: 12*42+87=591 евро на година

абонаментът за аквапарка и плуването за деца е само 16 евро на месец

е вие сте

При нас е записан мъжът ми и един роднина (аз) влиза безплатно.  Laughing $60 еднократна такса и $21 на месец, задължително едногодишен договор. Ужасно съм доволна.

# 11
  • Мнения: 11 306
У наше село фитнесстудиото ми е с начална такса 79 евро и месечна 40. Включва посещение на всички предлагани курсове, ползване на уредите, часове с треньор за поддръжка на програмата, консултация с хранителен режим, следене на режима и сауна. Има и соларни клетки, но те са отделно. При нас предлагат спининг, бодипъмп, пилатес, бодикомбат, бодиджем и др.
Плувен басейн посещаваме редовно, но нямаме карти, защото ходим всеки път на различно място. Обикновено цените са от 2,50 нагоре, като зависи какво предлагат - дали е дневна карта или няколко часа.

# 12
  • Мнения: 7 914
clara

 добре ,ч е  ми напомни и при нас се плаща еднократна такса при записване 100?   Rolling Eyes



сигурно срещу нея ти 'подаряват' раничка, хавлийка и от сорта  ooooh!
тениска, раничка( от плат събираща не повече от шишенце от кола Crazy), бидонче за вода и ключодържател за врата Mr. Green -  мн'оооо са щедри хората Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: X
на мен ми дадоха само клубно шише и тениска
не е честно

# 14
  • Мнения: 393
При нас еднократна такса (преди 4 години) $60. след това $17/месец. Може да води6 безплатно един гост

Общи условия

Активация на акаунт