Какво е да си...

  • 7 074
  • 177
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Интересно ли ви е как се чувстват различните от вас?
На мен - да.
Тази сутрин четох как загубата на религиозно чувство у един евреин се отразила на начина, по който възприемал семейните "тайнства".

Тъй като аз по принцип съм атеистка (или агностик де), интересно ми е дали дълбоко вярващите преживяват майчинството да речем по друг начин.

На друг може да са му интересни различни неща... какво е да си левичар (в смисъл на служещ си с лявата ръка), арменец, миньонче, тромпетист и т.н.
Интересува ме предимно емоционалната страна, погледът отвътре, не "за" и "против" въпросния фактор.

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Винаги съм мечтала да съм по-ниска /173 не е особена височина, ама а де?/. И на мен ще ми е интересен погледът на миньончетата...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Мдаааа. И на мен ми е интересно
как се чустват слабите хора, които
могат да си позволят да облекат
всяка дрешка, която харесат  Cry
Надявам се един ден да изпитам
това чуство и работя по въпроса.
Също така си мисля как ли се
чустват хората с доходи по
няколко стотин хиляди на ден,
които нямат изхарчване. Когато
можеш да имаш всичко, което
пожелаеш как ли се чустваш ???

# 3
  • Мнения: 141
ами аз от позицията на моите 159-160 см. мога да споделя, че не е особено приятно Laughing
Особено в тиин годините ми.Сега вече съм го приела, може би и защото мъжа ми е 188 и някак си вече се чувствам защитена и не се комплексирам Joy

# 4
  • Мнения: 412
Аз, Анде,  съм несериозен фалибилист и ми е интересно сериозните формалисти как успяват да отстояват своята ежедневна сериозност  newsm78

Интересно ми е какво сънува най-грубо казано един луд и най-вече как се случва в първия миг на лудост  Rolling Eyes


И още, ама по-късно  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 877
Чандре, първият ти въпрос и мен ме вълнува.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък ако можех бих искала само за един, единствен сексуален акт да съм мъж. Бих искала да знам какво чувстват те и наистина ли сме толкова различни Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Интересно ми е какво е да си безскруполен, да си самовглъбен и безсърдечен. И да се понасяш.

# 8
  • Мнения: 920
Винаги съм мечтала да съм по-ниска /173 не е особена височина, ама а де?/. И на мен ще ми е интересен погледът на миньончетата...

Винаги съм си мечтала да съм по-висока. Особено когато си купувам дрехи.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И на мен винаги ми е било интересно как, аджеба, приемат света различните от мен хора. Понеже и аз съм атеист (или агностик  Grinning), няма как да отговоря конкретно.
Но пък винаги съм се опитвала да се поставя на мястото на другия и да го разбера.И никак не харесвам хора, които висят по цял ден на собствената си камбанария и крещят с рупор от там.
П.П. Много ми е трудно да се поставя на мястото на самовзривяващите се по пазари и многолюдни места, които трепят освен себе си, невинни деца и бабички. Както и тези, които използват деца за тази цел.  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 629
Любопитна съм:

какво е да си повърхностен (да не мислиш прекалено за всичко, да не го преживяваш по три пъти, да не се самоанализираш, да не анализираш другите, да не се вторачваш в себе си с нездрав поглед, нещо такова Grinning)

какво е да си мъж (верно ли са от Марс, как се пишка прав, напълно погрешно ли ги възприемаме Rolling Eyes)

# 11
  • Мнения: 920
Интересно ми е какво е да си безскруполен, да си самовглъбен и безсърдечен. И да се понасяш.

Предполагам, че живееш доста по-лесно.

# 12
  • Мнения: 293
Подсети ме - понякога се чувствам даоист.. Не защото съм го прочела и внезапно решила, че звучи интересно... а защото започнах да се чувствам така, а пък после го прочетох..
Тва в дните, когато съм мъдра и всеблага.

По-често се чувствам глупак. Да обяснявам ли как е Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Интересно ми е какво е да си безскруполен, да си самовглъбен и безсърдечен. И да се понасяш.
Предполагам, че живееш доста по-лесно.
Видя мен ли?

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Любопитна съм:

какво е да си повърхностен (да не мислиш прекалено за всичко, да не го преживяваш по три пъти, да не се самоанализираш, да не анализираш другите, да не се вторачваш в себе си с нездрав поглед, нещо такова Grinning)


Предполагам, че на това не можеш да се научиш. Но съм сигурна, че не искам да съм такава. Защото пък те никога не търсят причините за нещо в себе си, а винаги - в другите.

Общи условия

Активация на акаунт