Къде може да се намери изгодно....

  • 865
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
Момичета, помагайте. къде могат да се намерят изгодно мъжки костюми и мъжки обувки. Трябват ми за дом за сираци в село Бата /бургаска област/, тъй като сега част от тях се дипломират и ще ходат да си празнуват бала с президента в неговата резиденция, а нямат какво да облекат и обуят. Проблема е с момчетата, тъй като дамите са пожелали сами да си ушият тоалетите. Така че интересувам се за цени на мъжки костюми и обувки, на колкото може по-ниска цена. Нали разбирате , че водеща е цената, а не качеството. Може да са с дефекти, демоде или залежали. Нищо друго не е от значение, колкото цената. Така че ако имате информация, казвайте ако някой някъде има познати производители или търговци или просто знае за някоя разпродажба. Всяка идея е добре дошла.

# 1
  • Мнения: 5 790
Гледах намалени в модна къща Никена. Панталоните бяха около 15 лв. Саката около 30 лв. Намира се на ул. Пиротска в София, посока от ЦУМ към Женския пазар отляво, до Малкия ЦУМ.

# 2
  • Мнения: 662
Защо не пуснеш темата в благотворителни акции,ще има по голям ефект и със сигурност мамите ще помогнат с каквото могат.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 652
В Пловдив до пешеходния мост има един магазин, в който панталоните са по 15 лв и има безброй модели и всякакви размери. Често има и промоции 2 за 20 лв или нещо такова беше, наистина евтино. Саката не знам колко струват, но предполагам, че няма да са много скъпи. Качеството е много добро, особено спрямо цената.
Фирмата е производител, доколкото знам шият за Германия. Предполагам, че при по голямо количество ще направят и отстъпка. Но само предполагам. Ако те интересува мога да взема координати на фирмата като разхождам детето и да се свържеш директно с тях.  Hug

# 4
  • Мнения: 917
Благодаря ви момичета
Темата съм я пуснала и в благотворителност, даже от там събрахме парички и купихме мъжки обувки на 20лв, но сега остава търсенето на костюмите. Все още чакам предложения къде могат да се намерят такива евтино.
В Пловдив до пешеходния мост има един магазин, в който панталоните са по 15 лв и има безброй модели и всякакви размери. Често има и промоции 2 за 20 лв или нещо такова беше, наистина евтино. Саката не знам колко струват, но предполагам, че няма да са много скъпи. Качеството е много добро, особено спрямо цената.
Фирмата е производител, доколкото знам шият за Германия. Предполагам, че при по голямо количество ще направят и отстъпка. Но само предполагам. Ако те интересува мога да взема координати на фирмата като разхождам детето и да се свържеш директно с тях.  Hug
хайде ако можеш питай ги дали имат костюми и на какви цени ще дадат 12бр и интересува ме дали те си ги произвеждат или са търговци, координати някакви - телефон примерно

# 5
  • Мнения: 37
Някой да ми каже (ако знае) за разпродажба на мъжки костюми в Пловдив.
Предварително благодаря! newsm62

# 6
  • Мнения: 37
Извинете не прочетох по-нагоре. То си пишело.   bambam

Общи условия

Активация на акаунт