Бета хемолитичен стрептокок?

  • 827
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Днес микробиологията ми показа, че нямам гъбички, но си имам Бета хемолитичен стрептокок! Какво е това чудо сега, поразчетох се тук-там в нета, но няма кой знае каква информация, прочетох, че това е вируса който причинява гнойна ангина, а аз преди 4год изкарах 2 доста тежни гнойни ангини и за който вирус ,изледват родилките, преди да родят!С наличието на този вирус сега си обяснявам и болката в колената които имам от 3год, пише, че причинявал и ревматизъм, и много трудно се откривал!Сега и аз и приятеля ми трябва да пием антибиотици и кремове и промивки! вече ми омръзна от лекарства, но пък лекарката ме успокои, че ако лечението е успешно след следващ цикъл може да почнем с бебеправенето! 
  На все пак , ако някой се е сблъсквал с този бацил, моля за мнение!!
 
 
 
 

# 1
  • Мнения: 5 531
Ами при моите деца е в гърлото. Лекува се с АБ. Наистина ако не се лекува може да доведе до сериозни усложнения - при децата ми реактивен артрит. АБ се назначава по направена антибиограма.

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ами при моите деца е в гърлото. Лекува се с АБ. Наистина ако не се лекува може да доведе до сериозни усложнения - при децата ми реактивен артрит. АБ се назначава по направена антибиограма.
При нас беше същото с дъщеря ми, след направена антибиотикограма, две опаковки антибиотик и се оттървахме от гадините.

# 3
  • Мнения: 2 865
Това е бактерия.
Лекувай се според препоръките на лекаря. По време на бременността задължително си прави пак изследвания и особено към края като наближи да раждаш. Важно е!

# 4
  • Мнения: 1 475
на мен ми изписа само Далацин Ц крем(антибиотичен крем), който се поставя във влагалището с апликатори, и Лактофлор! Пък чета, че май трябва и през устата да се приемат някакви антибиотици, гинеколажката ми не ми даде, за да не гъбясам!
Според вас да я питам ли и за АБ през устата някакви?

Общи условия

Активация на акаунт