Къде да намеря обръч?

  • 1 669
  • 15
  •   1
Отговори
Не детски, по-голям, тежък ... сещате се  Simple Smile
Вероятно някъде по спортните магазини има. Ако сте виждали в скоро време, моля кажете.

Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 9 063
Аз лично моя си го купих от голяма книжарница, дето продават и детски играчки Crazy

# 2
  • Мнения: 104
Книжарница  Hug стружа макс 4 лв  bouquet

# 3
  • Мнения: 274
и аз си търся,но в книжарниците са леки, пластмасови, детски, а не тежки - за махана не паласки, за което ми трябва на мен ... предполагам и мацката търси за извайване на талията

# 4
  • Мнения: 9 063
Да, то и аз после се усетих, че такъв детски никак не ми върши работа Laughing
В спортните магазини мисля,ч е трябва да има.

# 5
  • Мнения: 123
а въже за скачане имате ли си и на идея от къде мога да си взема? сигурно пак по някакви детски магазини или ....?

ще следя темата с интерес, защото и аз снощи се сетих за обръч и случайно и тук има тема  Grinning

# 6
  • Мнения: 9 063
Ами то май стана ясно: ако искате детските варианти, от книжарници или детски магазин.
Ако искате тези, които са по фитнесите - в спортен  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 647
Ами то май стана ясно: ако искате детските варианти, от книжарници или детски магазин.
Ако искате тези, които са по фитнесите - в спортен  Simple Smile
каква е идеята да е по тежък newsm78
 повече усилия да го задържиш ли ?

# 8
  • Мнения: 9 063
Мисля, че да.
Като бях малка, въртях пбръч по половин час, без да го изпускам.
Сега не мога повече от няколко секунди, именно защото е лек и не отговаря на теглото ми...

# 9
  • Мнения: 4 151
Аз моя го купих от магазин за играчки.Тежък е. Peace

# 10
  • Мнения: 3 537
Аз имам дървен обръч.Още от дете ми е , подсетихте ме да си го взема и да почвам да връткам Crazy

# 11
  • Мнения: 685
В спортни магазини.
Аз сега се сетих на стадион Герена в залите на гимнастичките горе в магазина продават въжета, топки, бухалки и обръчи  Hug
Трябва и аз да мина да ги разгледам искам въженце и обръч  Party

# 12
  • Мнения: 1 120
преди имаше подобна тема.съвет на няколко дами беше,да си купите детски и да го напълните с пясък или ориз.слагате изолирбан или друго подобно на мястото,където сте пълнили и нямате грижи  Wink

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 19:38 от lamita

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ей, да, това с пясъка е идея. Само където все се нахъсвам и накрая все ме мързи. Crazy

# 14
  • Мнения: 1 975
В магазин за детски играчки Peace

Общи условия

Активация на акаунт