Какво мислите за размяна на партньори между двойки?

  • 42 401
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
"В момента в западна Европа е хит размяната на партньори между семейства и приятелски двойки. Това е  вид легална изневяра и повечето двойки смятат че това обновява връзката. Във Финландия и Швеция този вид взаимотношения е известен от средата на 90-те години а в Германия и Холандия набира привърженици след 2000 година"
сп."Хай Клуб"
Какво е вашето мнение по този въпрос ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 945
Ти на всичко ли вярваш, което пишат по списанията  Shocked ?

 ooooh!

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мился, че като цяло сме далече от тези "традиции".  Wink Не, че сигулно вече не се практикува това и у нас, но говоря за всеобщото бълг. мнение.  Laughing Още сме много далеч от тази освободеност.

# 3
  • Мнения: 6 155
Не е за мен тая работа  Naughty

# 4
  • Мнения: 7 186
Че тя изневярата ако ще е легална къде, по дяволите, е тръпката? newsm78 Май повече адреналин има в нелегалната Whistling
Който иска, нека си суингва, ОК, но без мен Wink

# 5
  • Мнения: 4 965
Че тя изневярата ако ще е легална къде, по дяволите, е тръпката? newsm78 Май повече адреналин има в нелегалната Whistling
Който иска, нека си суингва, ОК, но без мен Wink

За мен важи същото. Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 568
Пълна идиотщина!
Че то като искаш да изневериш ще си намериш партньорка да те кефи или партньор,а не да се задоволяваш с "огризките" на комшията примерно!

# 7
  • Мнения: 315
мисля че е голяма глупост

# 8
  • Мнения: 1 492
Не, не се виждам в такава ситуация  Naughty  Сигурна съм, че има такива двойки в България - получих преди време подобна покана по скайпа  Rolling Eyes 

# 9
  • Мнения: 431
Вие за пръв път ли чувате за суинг? newsm78 Доста е популярен дори и в България.

Мнението ми е положително - който иска, да практикува. Аз не бих.

# 10
  • Мнения: 768
По света съществува от доста по-отдавна, вероятно се е разпространило като идея през 60-те, а тук все още набира скорост, но вече не е чак такава рядкост. Както и да е обаче със сигурност не е изневяра , по скоро е точно противоположното. Всъщност какво точно се опитваш да разбереш с тази темичка ?

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
...че е голяма глупост Confused

# 12
  • Мнения: 1 733
Макар че не бих практикувала подобен род забавления, считам, че е нормално. На който му харесва да го прави - защо не?

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
Има хора с различни вкусове и предпочитания към секса. Аз съм от по-консервативните - само с моя си партньор, той също.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мои приятели направиха нещо подобно и сега всеки живее отделно.../едните се разведоха/. Изживяват вече няколко години драма.
Такова объркване настана след тази случка....Не мисля, че повечето хора са узрели за това. Иначе аз съм си консервативна за тези неща, а и толкова добре се чувстваме заедно, че не искам нещо да се обърка.
А и не сме си писнали май толкова много Laughing

Общи условия

Активация на акаунт