Обувки на BARBIE

  • 2 835
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Момичета знаете ли в София магазин с голям избор на Барби обувките ? Благодаря Ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 197
Oбувките Барби ги внасят (или произвеждат) Sandic. Виж страницата им http://www.sandic-bg.com/products.php?grpid=19&ctgid=22, там има и магазини.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
В склада им в София прес.

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Аз не съм доволна #2gunfireБях взела едни гуменки на каката за 32лв.И на втората седмица се цепна отдолу подметката.Като ги е обувала най много 5 пъти.Ходих и се разправях в магазина и ми върнаха парите.
Искай гар.карта за обувките Peace

# 4
  • Мнения: 3 457
аз пък съм много доволна едни ботуши ги носим 3г. и са здрави  Peace

# 5
  • Мнения: 5 228
В Хиполенд съм виждала, но не знам в момента какъв е изборът.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 830
Наскоро гледах такива обувки и маратонки в Adams shoes в София Сити Център,но не мога да кажа лични впечатления,тъй като не сме купували от тях!

# 7
  • Мнения: 431
Хм, не съм доволна от тази марка - купувала сум маратонки и сандали - издържаха по около месец...и не ставаха после за носене  #2gunfire. Има ги по магазините на Сандик иначе

# 8
  • Мнения: 240
Аз съм доволна.На дъщеря ми са и много удобни.Имат магазин на "Екзарх
 Йосиф".

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Не съм доволна - за няма и месец си развалиха фасона и горната част на лепката се отлепи.

# 10
аз също съм много доволна ние имаме ето тези ботушки и голямо носене падна

# 11
  • Мнения: 1 883
Наскоро гледах такива обувки и маратонки в Adams shoes в София Сити Център,но не мога да кажа лични впечатления,тъй като не сме купували от тях!
Оооо от този магазен взехме на каката за 82лв обувки , но се олюпиха на 3тото излизане , а уж бяха кожени  ooooh!

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние имаме ботуши Барби.Не са купувани от България,тук не съм виждала такъв модел.Носи ги 2 зими подред и то почти всеки ден/много си ги харесва/.Преди 2 месеца  се развали ципа на едното ботушче,но иначе не са мръднали,нито обелили или очукали някъде. Peace

# 13
  • Мнения: 1 883
В склада им в София прес.

Къде по точно е този склад?

# 14
  • Мнения: 3 356
В централната сграда на София Прес на Окръжна Болница

Общи условия

Активация на акаунт