Къде под наем официални дрехи за 4г.момченце?

  • 1 003
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 575
Знаете ли къде се дават под наем хубави костюми за момченца. Една приятелка търси за сина си, който е на 4г.
Опитали са в няколко сватбени салона, но имало само рокли за момиченца? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
 За сватбата на брат ми като обикалях за дрехи на  малкият и за щерката, знам, че някъде видях(май на Пиротска), но разликата е толкова малка, че не си заслужава.
 А и децата се цапат, не е най-добрият вариант да трепериш през цялото време дали няма да върнеш дрехата с леке.
 Аз на моите и двамата им взех нови.
 Много приятели ни предложиха рокли за щерката, но нито една не й стана. Това също е добър вариант - децата обикновено такива официални тоалети обличат по един-два пъти.
 Иначе навсякъде има хубави варианти на смокинг за момченцата (около 40 лв), също така има хубави панталони с ризи и папионки(много са сладки). Дано да си харесат нещо.

# 2
  • Мнения: 2 575
Всъщност на тях не им е нужно за сватба, а за празник на детската градина - няма да има цапане и мацане  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз се подведох по това, че са търсели в сватбени салони...

# 4
  • Мнения: 2 575
Аз се подведох по това, че са търсели в сватбени салони...
защото това беше първата идея къде може да се намери  Wink

# 5
  • Мнения: 135
Наскоро бяхме кумуве и купих на сина ми панталон с елече и риза от "Дебора 33" (близо е до Съдебната палата). На дъщеря ми пък купих шаферска рокля от един детски магазин на Графа.

Общи условия

Активация на акаунт