Имат ли ефект коланите за моделиране на фигурата от тв рекламите

  • 3 178
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 588
доста зарибяващо звучат- свалят сантиметри , премахват корема , целулита ...някой ползвал ли е такъв колан?
дайте мнение
защото се запалих по колана от  vs телешоп (канал 1 , 10 сутринта) а не ми се хвърлят 100 лв за нещо което не действа.

# 1
  • Мнения: 1 540
Не им вярвай.

# 2
  • Мнения: 1 942
Ония дето бие ток ли? Хич и не им вярвай, аз имам - голям боклук! Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 540
Мисля, че има предвид онези, които загряват. Но и тези с тока са едниии...

# 4
  • Мнения: 1 241
Ония дето бие ток ли? Хич и не им вярвай, аз имам - голям боклук! Crossing Arms
продават колани които пускат ток ли #Crazyще падна
ама и ние (клиентите имам предвид) на всичко вярваме и всичко купуваме

# 5
  • Мнения: 1 655
Аз имам от тези с батерии. Купих го преди доста години пак от ТV реклама. Въобразих ли си не знам, но от него започна на ме стяга сърцето много неприятни бодежи започнах да имам. Хвърлих го някъде из къщи е, но никога повече няма да се вържа на такива реклами. Моят съвет е по добре спортувай нещо независимо какво и колко често. Например фитнес, йога, таебо, каланетика всичко друго е измама така мисля аз. Успех.

# 6
  • Мнения: 4 588
незнам , рекламата казва 50 импулса - контракции на мускулите в минута newsm78

# 7
  • Мнения: 1 540
И 150 да са, какво от това... Rolling Eyes Ако имаше ефект, отдавна да се бяха похвалили хората пък и щеше да е разпространено използването му...
А тези, загряващите колани, са вредни за органите.

# 8
  • Мнения: 6 958
И 150 да са, какво от това... Rolling Eyes Ако имаше ефект, отдавна да се бяха похвалили хората пък и щеше да е разпространено използването му...
А тези, загряващите колани, са вредни за органите.

подкрепям  Peace

# 9
  • Мнения: 1 241
А тези, загряващите колани, са вредни за органите.
това не го знаех-това за сауна коланите нали?
а дали и неопреновите са вредни,те пак загряват?

# 10
  • Мнения: 1 540
А тези, загряващите колани, са вредни за органите.
това не го знаех-това за сауна коланите нали?
а дали и неопреновите са вредни,те пак загряват?

За сауна коланите става въпрос. Не е здравословно да се нагряваш така. Неопреновите, предполагам, не те загряват прекомерно...

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 501
Аз имам и от всичките видове Joy,от тези дето бият ток и от загряващите.Тези пеперудките могат да помогнат единствено при мускулна треска,но за отслабване абсурд Naughty.От другия няма никакъв ефект
 Wink

# 12
  • Мнения: 11 003
Не вярвам на нищо от Телешоп  Naughty Naughty

# 13
  • Мнения: 1 540
Не вярвам на нищо от Телешоп  Naughty Naughty

И аз също. Въпреки, че като гледаш рекламите им, продуктите изглеждат адски полезни! Моя позната си купи кухненския робот, не помня как се казваше. На рекламата му казваха "И как работи без никакъв шум!!!", а реално е толкова шумен... Да не говорим за функциите му - за да смелиш нещо копчето трябваше да се пуска и спира постоянно, защото иначе материалът за мелене полепваше по горната част на съда и нищо не можеше да се смели  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 958
Аз имам и от всичките видове Joy,от тези дето бият ток и от загряващите.Тези пеперудките могат да помогнат единствено при мускулна треска,но за отслабване абсурд Naughty.От другия няма никакъв ефект
 Wink


Амиии ти хубаво ги имаш, ама ми е интересно наистина ли уредите са ''боклуци''??? Диета спазваш ли си или...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт