Пътували ли сте с фирма "Валери 90" или с друга до остров Иския ?

  • 1 148
  • 9
  •   1
Отговори
Пътували ли сте с фирма "Валери 90" или с друга туристическа агенция до остров Иския и с какво ще се похвалите?

# 1
Чакам любезното ви съдействие. Не може никой да не е  открил този живописен остров.

# 2
Чакам любезното ви съдействие. Не може никой да не е  открил този живописен остров.

А има ли  екскурзианти на ТА "Валери 90"?

# 3
Чакам любезното ви съдействие. Не може никой да не е  открил този живописен остров.

А има ли  екскурзианти на ТА "Валери 90"?

Хайде бе хора, няма ли ви, много малко посещаемост! Да  не тръгнахте да празнувате деня на труда ? [/b] [/color]

# 4
]Значи от 45000 души съвсем никой да не е ходил  на екскурзия или почивка до Италия, Гърция и Средиземноморските острови, просто не е за вярване!

# 5
]Значи от 45000 души съвсем никой да не е ходил  на екскурзия или почивка до Италия, Гърция и Средиземноморските острови, просто не е за вярване

Ако имате снимки, моля дори да включите галерия!

# 6
Кала, много ти благодаря.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 482
нямам лични впечатления, но наши познати са ходили на екскрузция до Палма Де Майорка с тази фирма и са мнооого доволни.Аз специално ги питах за автобуса как е, че преди 2 години пътувахме до Мармарис с един изключително тесен рейс и си беше живо мъчение. Доста съм пътувала с рейсове, къде в Б-я , къде извън нея, но такова нещо не бях изживявала. Увериха ме, че автобуса е достатъчно широк и е комфортен.  Горещо ни я препоръчаха. Аз имах желание да ходим и ние това лято до Палма с тях, но май  няма да стане, че нещо е много дълга екскурзията. Май сме се спряли на варианта Френска ревиера

# 8
нямам лични впечатления, но наши познати са ходили на екскрузция до Палма Де Майорка с тази фирма и са мнооого доволни.Аз специално ги питах за автобуса как е, че преди 2 години пътувахме до Мармарис с един изключително тесен рейс и си беше живо мъчение. Доста съм пътувала с рейсове, къде в Б-я , къде извън нея, но такова нещо не бях изживявала. Увериха ме, че автобуса е достатъчно широк и е комфортен.  Горещо ни я препоръчаха. Аз имах желание да ходим и ние това лято до Палма с тях, но май  няма да стане, че нещо е много дълга екскурзията. Май сме се спряли на варианта Френска ревиера

благодаря много, ще се възползвам от съвета да пътувам с автобус до остров Палма де майорка





# 9
Пътувах с Валери само веднъж - до Париж. Кошмар! Съветвам Ви да не бъркате с тях. Колкото до темата имам чувството, че собственичката на фирмата си вре носа във всички форуми за да си прави реклама. Май не и се удава много, защото пълни групите със старци.

Общи условия

Активация на акаунт