Запечени гъби

  • 1 274
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Досега само четох  този форум и пробвах доста от рецептите. Не  си падам много по готвенето и затова правя  лесни и бързи ястия. Ето една наистина вкусна манжда с гъби:)
500гр. гъби, 1 пакетче масло,сол,черен пипер, босилек, риган,5 яйца, 1ч. чаша прясно мляко, 3 супени лъжици брашно, 1ч. чаша настърган кашкавал, 3 супени лъжици сметана.
 В сгорещеното масло се задушават гъбите.Прехвърлят се заедно с мазнината в тавичка,посоляват се, поръсват се с черен пипер, босилек и риган.Заливат се с разбитите  в прясното мляко яйца, объркани с кашкавала и сметаната. Разбъркват се и се пъхват в умерена фурна да се запекат до зачервяване.
Приятен апетит! Mr. Green

# 1
  • Мнения: 6 958
Много добре звучи  Peace но малко тази сметана ме озагадачава на комбинцаията на самото ядене  Rolling Eyes

Мерси за рецептата   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 647
Много добре звучи  Peace но малко тази сметана ме озагадачава на комбинцаията на самото ядене  Rolling Eyes

Мерси за рецептата   bouquet
ами става страхотно със заквасена или готварска сметана
днес правих зеленчуци в сметанов сос 
страхотно се получи
  bouquet

# 3
  • Мнения: 6 958
Много добре звучи  Peace но малко тази сметана ме озагадачава на комбинцаията на самото ядене  Rolling Eyes

Мерси за рецептата   bouquet
ами става страхотно със заквасена или готварска сметана
днес правих зеленчуци в сметанов сос 
страхотно се получи
  bouquet

сметаната е противопоказна за нашта диета мила, как си готвила с нея не те знам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт