Отговори
  • Мнения: 521
Предложението ми е следното: Вчера разговарях с едни изключителни хора, собственици на най-хубавия детски развлекателен център в София. Според мен поне  Grinning. Хората предложиха да заведем дечица от някой дом там да се забавляват. Само как го обясних Embarassed Моля, кажете дали ви харесва идеята и какво трябва да се направи, за да я осъществим евентуално.  Peace

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Предложението ми е следното: Вчера разговарях с едни изключителни хора, собственици на най-хубавия детски развлекателен център в София. Според мен поне  Grinning. Хората предложиха да заведем дечица от някой дом там да се забавляват. Само как го обясних Embarassed Моля, кажете дали ви харесва идеята и какво трябва да се направи, за да я осъществим евентуално.  Peace

може да се осъществи HugЗа колко големи деца е подходящо мястото?Колко наведнъж могат да поемат?

# 2
  • Мнения: 521
Мисля, че около 30 дечица може. Голямо е. По принцип смятам, че е подходящо за дечица от 2 годинки.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мисля, че около 30 дечица може. Голямо е. По принцип смятам, че е подходящо за дечица от 2 годинки.

ок,ще го задействаме Hug
но няма да е преди края на идната седмица,защото основният проблем на домовете е ,4е нямат транспорт Rolling EyesВ кой район на Сф е мястото?

ще те държим в те4ение  bouquet

# 4
  • Мнения: 521
Мястото е Сити център София. Моля, кажете, с какво мога още да съдействам.

# 5
  • Мнения: 1 770
Това е страхотна идея! Едно от най-любимите места и на моя син също. Браво!   bouquet

Аз имам 2-3 майки-сираци с малки дечица - на по 2-3 г от ДВН Люлин. Възможно ли е по някакъв начин да ги включим в този проект? Отдавна си мечтая да ги заведа някъде с децата им - аз ще осигуря транспорта.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Това е страхотна идея! Едно от най-любимите места и на моя син също. Браво!   bouquet

Аз имам 2-3 майки-сираци с малки дечица - на по 2-3 г от ДВН Люлин. Възможно ли е по някакъв начин да ги включим в този проект? Отдавна си мечтая да ги заведа някъде с децата им - аз ще осигуря транспорта.

ще бъде супер.

за сега топката остава  в нас ,ще го съгласуваме с няколко директори  bouquet

# 7
  • Мнения: 521
Ок. Кажете, когато сте готови. Собствениците на центъра също трябва да кажат кога е възможно, затова ще чакам вашите предложения. Може да ми пишете и на ЛС за по-сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт