Магнитни наколенки на Др. Ливайн

  • 8 767
  • 4
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте момичета.От доста време майка ми има проблеми с коленете.С какво ли не се маза-не и минава,а даже става по-зле.Едвам става,а има и цели нощи когато не може да спи от болка.Вече си мисля за магнитни наколенки на Др. Ливайн...вие какво ще кажете?Дали наистина помагат или са поредните измищлийотини ? newsm78

# 1
  • Мнения: 315
Най добре е да се консултира с ортопед,аз мисля че тези наколенки са измислица.

# 2
  • Мнения: 990
Имам позната , която е фанатична на тема "Телешоп" и купува всичко що излезе. Наколенките ги подари на майка си и нямаше никакъв ефект.

# 3
  • Мнения: 1 428
Аз ги имам и не ми помагат особено,но да си призная честно аз не ги нося редовно ,защото не са ми удобни.Знам ,че за да подействат трябва да се носят непрекъснато поне 3 месеца.Интересното е,че на майка ми действат много добре и то веднага.Дори веднъж си бе контузила крака и като ги сложи вечерта до сутринта вече  не чувстваше болка.Мисля, си , че е индувидуално,но и зависи от вида на заболяване и степента на износване на ставните хрущяли.
По принцип магнитотерапията е с бавно деиствие и за да има осезаем ефект е нужно време около 6 месеца. 
Между другото аз имам и позлатена магнитна гривна,която нося от 1 година и  забелязох,че от няколко месеца нямам вече високо кръвно и се чувствам много добре.Този факт ме кара да си мисля,че магнитотерапията действа,но трябва време.

# 4
  • Мнения: 305
Моята майка също е луда на тема Телешопинг.Купи тези наколенки и на баща ми и на свекърва ми.Те не са хора, които си внушават, но казват че се чувстват по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт