Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 267
  • 957
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 426
Не може да е нямало подобна тема, но и да е имало, нищо не пречи да я подновим.
Дайте да си разкажем за смешките, които нашите деца са казвали.
Ето, аз се сещам следното:
синът ми е на 4 години и пътуваме в 83 дълго и протяжно и по едно време той казва: пишка ми се. Аз, естествено: стискай, скоро слизаме. Ама скорото си е относително понятие. Той стиска, стиска и по едно време вика: мамо, а когато на човек много-много-много му се пишка, това вече голяма нужда ли е, или пак си остава малка.
Или следната история. Довела съм го в работата. Шефа ни се казва Цинцарски. Говорим си "Цинцарски каза това, Цинцарски каза онова..." Детето пита: кой е Цинцарски? и аз обяснявам: ами това е началникът, който ни казва какво да правим.... Минават два-три дена и го чувам как разправя на кака си: а пък мама работи при царския син и той й заповядва какво да прави. Аз, абсолютно смаяна: какъв царски син?! А той: нали като те питах, кой е това, и ти каза Син Царски!

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 13:51 от Nevada

# 1
  • Мнения: 11
Вижда  комин на голям завод и казва "мамо иш гама аза"(мамо виш голяма ваза)

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това вече е третата тема по въпроса за бисерите на децата и смешните неща които казват.  Crazy

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Синът ми (2г) докато пътуваме с колата понякога казваше "Бати аботата" и беше ясно че е чул каквото не трябва Blush Веднъж ми посочи картинка със светофари и много въодушевено ми обясняваше, че вижда "бати аботата". Стана ми ясно къде го е чул и как го е разбрал Grinning

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Това вече е третата тема по въпроса за бисерите на децата и смешните неща които казват.  Crazy
Тц. Другата е за бебешки приказки - тази е за детски бисери.

# 5
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Това вече е третата тема по въпроса за бисерите на децата и смешните неща които казват.  Crazy
Тц. Другата е за бебешки приказки - тази е за детски бисери.

Имаше една за детските бисери наскоро. Даже тази дума май беше и в заглавието.  newsm78

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185745.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159975.0
и двете са за малки дечица, а не за смешки на по-големите Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 426
Ако намерите тема за детските бисери, може да се прехвърлим там. Аз понеже потърсих и не видях, затова я отворих тази.
Ето какво ми разказа одеве една колежка: дали на детето й в първи клас да напише изречение с думата предвестник. И то написало: Иван седи пред вестник.
А пък моят син в първи клас на диктовка вместо "Влакът профуча край малката гаричка" беше написал "Вълкът профуча край малката горичка"

# 8
  • Мнения: 183
Влизаме с Ели в магазин и продавачката и казва:
-Кажи , слънчице
и Ели отговаря:
-Слънчице

# 9
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Оня ден баща му се кара за някаква беля,която е направил,той идва при мен и ми вика"Мамо тати лош.Идем на магазина да купим друг тати". hahaha Joy Понякога когато ми е сърдит също се опитва да уговаря  баща си, за закупуването на друга мама.

# 10
  • Мнения: 251
Качва се моята дъщеря на кантара и казва: тате я да виж колко струвам, вместо колко съм тежка  Joy
Друг случай: вървим по улицата и виждаме полицай и малката започва да вика: вижте колко глупав полицай  Embarassed, оказа се че иска да каже хубав  ooooh!

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
"Коремът ми е станал много дълъг!" Simple Smile 3. 6-8м

# 12
  • Мнения: 319
Мойта ги ръси всеки ден смешнотиите. Почти всяка вечер возим една колежка до тях, защото ни е на път. Мойто един ден и казва ни в клин ни в ръкав: „Теди, пък мама казва на тати обидни думи!“ Аз много изненадано питам: „Какви обидни думи пък съм казвала на баща ти?" Тя отговаря: „Ами казваш му да мие чиниите!“

Майка ми ни беше на гости, имаше някакво трънче в пръста и го извадихме с игличка. Поиска ми жената спирт да дезинфекцира мястото, ама аз нямах спирт и и дадох ракия. Тя отвори бутилката и накапа малко на едно памуче, но нали е ракия, замириса. Дребното,както си играеше и ужким не участваше в разговора, се изцепва: „А-а-а, т`ва е дето тати пие от него!“ (при положение, че баща й грам алкохол не близва, а пък ракия - съвсем!)

# 13
  • Мнения: 1 640
"Мамо,моля те,купей кон,моля те,айде,купей."Това желание се породи при вида на минаваща циганска каруца с черно конче.А после ми обяснява как Пипи имала кон и той живеел при нея.Да,но ние сме в апартамент,контрирам аз.Но моята щерка е още малка и не приема разумни аргументи,вика "Купей!" и толкоз./2г.и 7 мес./

# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Снощи тати се кара на Коцето, че скача от дивана и вдихга шум и той :

- Хайде тате, отивай си - това си е мойта къща  Grinning - ти нямаш абота тука ...

Общи условия

Активация на акаунт