Кростренажьор и отслабване?

  • 9 026
  • 16
  •   1
Отговори
Я вещите по въпроса да се изкажат. Как да отслабна? В момента пия Л -карнитин и след 30 минути се качвам и въртя на най-ниска степен за около 30 минути. Не искам мускули искам да ми отслабнат бедрата, така ли се прави?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 765
На мен ми интересно, някой дали има видим ефект - отлабване и стягане, от каране на кростренажор ?

# 2
И аз тава се чудя, дадохме сума ти пари за него и ще си го карам ама дали има ефект...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 765
Аз имам от 2 години, но не го карам.
Отначало го карах месец и нещо редовно, но като не видях бърз ефект и се отказах.

# 4
  • Мнения: 4 202
При мен има ефект, но започна да се вижда след 6тия месец  Wink
И преди съм писала в много теми, но и тук да кажа, че в началото и 3 минути ми бяха много, сърцето ми не издържаше въобще, но малко по малко стигнах до 30 минути. Сега мога и повече.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 498
Я вещите по въпроса да се изкажат. Как да отслабна? В момента пия Л -карнитин и след 30 минути се качвам и въртя на най-ниска степен за около 30 минути. Не искам мускули искам да ми отслабнат бедрата, така ли се прави?



Какъв л-карнитин пиеш?Ако е на капсули 30 мин преди това е малко.Инструкторите във фитнеса ми казаха,че трябва да се пие поне 2-3 часа преди тренировка,за да може да се усвои от организма.В началото и аз го пиех като теб и нямаше ефект.Ако е течен 30 мин преди нея.Иначе мисля ,че при правилна диета ще има много добър резултат от кростренажора,опитай се с времето да увеличаваш всяка седмица с по 5 мин тренировката,докато стигнеш до 45 мин Simple Smile.Пък по нататък може да я правиш сутрин и вечер по 45.Върти на най-ниската степен с възможно най-бързо темпо.
Успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 861
Би трябвало да има ефект от кростренажора. Аз нямам, но имам велоергометър, а във фитнес залата бягам и на пътеката. Но кача ли се на кростренажора напрежението в бедрата е най-голямо. Все пак на велото това, че си седнала улеснява донякъде нещата. И мисля, че за да се види ефекта трябва тренировката да е минимум 30 мин, защото след 20-тата минута започва горенето на мазнини. И навсякъде по фитнес сайтовете по отношение на кардио тренировките препоръчват 30-60 мин.
Колкото до това, че ще станат мускулести краката-не го вярвам, днес в друга тема прочетох мнение, че от велоергометъра стават мускулести. Може би стегнати, здрави, релефни, но чак пък "големи крака", каквито целят билдерите - нама как, освен ако не се приемат стероиди. На нас жените ни липсват мъжки хормони и именно затова трудно правим мускули. Аз тренирам вече 2 години: и с тежести и на велоергометър (даже на доста висока степен), повярвайте ми единствените ми очертани в някаква степен мускули са тези на корема.
Така че моето мнение е, момичета, тези които имате кростренажор, ползвайте го! Когато ми се скапе велото, мисля следващият ми кардио уред да е кростренажор.
За л-карнитина това, което съм чела на опаковките е 30-60 мин. преди тренировка. Но той не прави чудеса все пак.

# 7
  • Мнения: 6 958
На мен ми интересно, някой дали има видим ефект - отлабване и стягане, от каране на кростренажор ?

Има ефект за стягане и за отслабване, но само с постоянна тренировка и комбинация с диета  Peace

# 8
подкрепям Miranda_rs,
имам велоергометър от 20 дена и въртя 5 дена в седмицата по 50-60 мин (за да има време да се горят мазнинките), пия Лкарнитин капсули около 2 часа преди това. Отначало имаше  леко "подуване" на мускулите, което след 10ина дни премина, бедрата малко се постегнаха (особено вътрешната странаSimple Smile и обиколките ми са намалели с около 1 см, което за 20 дни ми се струва ок. продължавамSimple Smile

# 9
  • Мнения: 834
Точно това подуване на мускула усещам и аз. Като си обичам дънките след тренировка са ми доста прилепнали. Препоръчайте ми Л-карнитин. От къде да си взема течен и на коя фирма?

# 10
  • Мнения: 916
Препоръчайте ми Л-карнитин. От къде да си взема течен и на коя фирма?
Аз моля за същото! Praynig

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 489
Кростренажора е моят уред!!! С него за година и половина,плавно и без диети свалих 21 килограма.Много по-добър е от пътечката,защото натоварването на коленните стави не е толкова голямо.За дами с повечко килограми за сваляне е препоръчителен.
Но трябва да се кара над 20 минути.И в равномерно темпо-редуването на бързо и бавно темпо не е желателно."Спринтовете" само излишно трупат маса,а не горят пълноценно.Успех на всички!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 498
Препоръчайте ми Л-карнитин. От къде да си взема течен и на коя фирма?
Аз моля за същото! Praynig


http://www.nowbg.com/index.php?option=com_content&task=view& … =99&Itemid=44

доволна съм от този

# 13
  • Мнения: 6 958
Препоръчайте ми Л-карнитин. От къде да си взема течен и на коя фирма?
Аз моля за същото! Praynig


http://www.nowbg.com/index.php?option=com_content&task=view& … =99&Itemid=44

доволна съм от този

Този не го бях чувала до сега... много парички е... Добре в крайна сметка каква е главната разлика межу обикновения карнитин и течния карнитин - това, че течния се усвоява веднага, а обикновения се пие 30-40 минути преди тренировка - това ли е единствено???  newsm78

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 498
Препоръчайте ми Л-карнитин. От къде да си взема течен и на коя фирма?
Аз моля за същото! Praynig


http://www.nowbg.com/index.php?option=com_content&task=view& … =99&Itemid=44

доволна съм от този

Този не го бях чувала до сега... много парички е... Добре в крайна сметка каква е главната разлика межу обикновения карнитин и течния карнитин - това, че течния се усвоява веднага, а обикновения се пие 30-40 минути преди тренировка - това ли е единствено???  newsm78


Чела съм в други форуми,че капсулите л-карнитин преминават през много вътрешни органи и се усвояват по-трудно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт