За плодовото пюре на 3 месеца?

  • 1 520
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Имали мами като мене които са захранили толкова рано бебоците с плодово пюре на 3 месеца и половина и как ги въсприемат като цяло?Стефи отначало се мръщеше,но сега започна да ги приема и мисля,че ще и се усладят много(да кажа че не сме имали колики).

# 1
  • Мнения: 950
Аз дадо плодово пюре на 3 и 1/2 месеца. Много й хареса.

# 2
  • Мнения: 1 483
 И ние почнахме с пюретата на 3мес и полвина и мога да твърдя,че много ги харесва,Лошото е,че понякога не иска мляко хитреца,а пюренцата ги хапва Crossing Arms Иначе засега сме яли само ябълка,тиква и днес малко банан(говорим за плодовите нали).

# 3
  • Мнения: 5 362
И ние сме от рано захранените  Mr. Green
Плодовите ги почнахме на 3 мес.-много ги обичаше Калина.

# 4
  • Мнения: 1 237
И аз захраних рано,хапваше ги без проблем.

# 5
  • Мнения: 2 677
И аз дадох плодово пюре в края на третия месец. Прие го много добре.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 986
  За първи път дадох вчера плодово пюре-ябълка-много й хареса GrinningПредполагам,че и останалите ще й харесат Peace

# 7
  • Мнения: 208
И ние вече изядохме първт с ве прета морков с ябълка.Дамам му 30 гр пюре м/у кърменето сутри и 30гр. сок от ябълка или морков следобед. Добре го понася , умелчи му се изхождането /по честота и количество/
Следмащото пюре ще е банан , а после ще опитаме вишна.

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз захраних на 3м. Първоначално се мръщеше , но постепенно го хапваше с голям апетит.

# 9
  • Мнения: 962
И аз захраних Мони рано.

# 10
  • Мнения: 1 289
И аз смятам след ден-два да му давам вече пюренца.

# 11
  • Мнения: 417
И аз захраних на три месеца.Много и хареса,започнах с банан,после праскова,кайсия,тиква...Има голям избор.

# 12
  • Мнения: 173
А с какви пюрета захранвате - домашни или готови. Аз предпочитам домашните, че на готовите нещо им нямам вяра, но все пак се замислих да не би те да имат добанвено нещо по-специално, което аз немога да сложа в домашните.

# 13
  • Мнения: 1 986
  Аз засега давам готови плодови пюрета,защото нямам вяра на плодовете,които се предлагат в момента на пазара ConfusedКато излязат сезонните,ще правя домашни Peace

# 14
  • Мнения: 1 289
Днес вече му даддох пюре от тиква,засега го приема.

Общи условия

Активация на акаунт