Спина бифида!

  • 1 147
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 406
Момичета имам спина бифида,но съвсем бях забравила за нея,доки ме успокоява,че си износя нормално бременността,но аз се притеснявам..... ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 230
Защо не потърсиш второ мнение. Времето си тече и ако има нещо което може да се направи е хубаво да не губиш време. Освен това съм сигурна че мрежата гъмжи от информация...
Стискам палци и не се притеснявай докато не се появи повод за това Hug

# 2
  • Мнения: 3 406
Със сигурност ще потърся и друго мнение,но това означава да пътувам,а аз съм притеснена,разбрах за детето какви може да са последиците(пия фолиева киселина),но ме е страх дали ще мога да го износя-тоест какъв е риска за майката? Съвсем случайно преди години ми беше открито това нещо и досега не ми се е налагало да се сешам за него...

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ВЪОБЩЕ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ!!!!!
Аз съм със Спина бифида, изкарах страхотна бременност. Някои лекари препоръчват секцио, аз не исках, пък и моят гинеколог каза, че няма списъл. В 9-ти месец ходих за всеки случай на невролог, за да потвърди, че няма нужда от секцио.
Анестезиолозите пък не препоръчват епидурална упойка и аз родих без упойка, съвсем естествено. Единствено после трудно се изправих от кръста на горе, едвам ме държеше, но си купих пояс и след 10 ден станах отново човек!!
Пожелавам ти лека бременност!

# 4
  • Мнения: 3 406
благодаря ти много deni_k!  bouquetТа ка ме окуражи,ако знаеш как се бях притеснила,че от разширението на костите ще стане нещо ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 877
ne се бой. моята майка е родила нормално мен и сестра ми. със спина бифида е и тя.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 746
Абе момичета, за каква спина бифида иде реч тука ?? Това състояние не е ли несъвместимо с живота, не е ли това причината повечето бебета със спина бифида да умират скоро след раждането ??? Нали затова навсякъде се тръби за фолиевата киселина. Странно.

# 7
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
viva_nova -мацка,май нещо не си доразбрала мамчето  Naughty
Момичето което е бременно има Спина Бифида а не бебето което носи  Naughty
Надявам се че сега те светнах по въпроса  Peace

# 8
  • Мнения: 3 406
viva_nova -мацка,май нещо не си доразбрала мамчето  Naughty
Момичето което е бременно има Спина Бифида а не бебето което носи  Naughty
Надявам се че сега те светнах по въпроса  Peace
Тя се чуди може би какво е толковапасното на тая спина бифида щом аз я имам и даже мога да си износя май детето

Общи условия

Активация на акаунт