Имате ли телевизор в кухнята?

  • 6 050
  • 146
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 384
Питам,защото при нас всички ядем в хола,където е телевизора.
Сега реших и в кухнята да сложа,защото ми е много скучно,докато готвя или мия чиниите.

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не,никога не се храним на включен телевизор,това е закон при нас.Защото,когато телевизора работи,това не е хранене,а механично тъпчене на храната в устата. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 677
Нямаме в кухнята.

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Да.

# 4
  • Мнения: 6 039
да, въпреки, че не ми трябва

# 5
  • Мнения: 14 472
не, но мисля да сложим. заради новините сутрин. вечер рядко се улучва да ги гледаме и така изтървах че елцин починал например Embarassed не че не вися в новинарските сайтове по цял ден ама на пропуснала съм го  Thinking

# 6
  • Мнения: 425
Имаме. Не че много си падам по гледането на телевизия, но убива скуката докато миеш чинии и готвиш, иначе и на мен щеше да ми е скучно ако го нямаше.

# 7
  • София
  • Мнения: 551
Да,малко телевизорче.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 348
не, затова всички съседи знаят какво съм пуснала, поне да чувам

# 9
# 10
  • Мнения: 4 546
ние също се храним в хола, в кухнята само се готви. нямам място за телевизор, а и чак тв не ми трябва. може би радио ще си взема по-нататък. колкото да има нещо да нарежда  Laughing

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не. Аз пък като съм сама не обичам ни телевизор ни радио. Почиват ми ушите от ученическото викане.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 270
Може би трябваше да е анкета  newsm78

Иначе, да, имаме, с него по-добре се социализирахме в началото със съквартирантите  Simple Smile 
А и имам навик все нещо да ми бръмчи, иначе изпитвам страх, ако съм сама у дома, особено вечер и нощем.

# 13
  • София
  • Мнения: 629
да,имаме малък телевизор в кухнята за да може каката да гледа детско ако не може в хола Laughing

# 14
  • Мнения: 3 356
Имаме.

Общи условия

Активация на акаунт