Страхуват ли се мъжете от жени с деца?

  • 1 758
  • 27
  •   1
Отговори

Кажете ми,мили дами,защото аз вече се отчаях... Какво им пречи на мъжете ,детето на дамата до тях?Дали е ревността,че детето е на някой друг или е финансовата отговорност,от която бягат....или пък са родителски мнения,че свършили ли са свободните жени....
Какво е?Защото ми се случва нещо такова в момента...Не знам защо мъжете бягат от красиви,интелигентни и любещи жени,за да отидат накрая при някоя мърла,която да ги върти на малкият си пръст и да им харчи парите.Но май това е друга тема... smile3506

# 1
  • Мнения: 677
Защо няма анкета?!
Бих гласувал с "не"!

# 2
  • Мнения: 768
  Като имаш предвид как се гледа собствено дете, което обичаш, представи си какво е за мъж да поеме чуждо, което ще му напомня за бившия и заради което ще чува хорски приказки, а и ти ще си раздвоена между двамата. Предполагам, понеже подобни случаи се срещат често, в голяма част от филмите в последните години някой от двамата залюбващи се е с дете....опитват се явно хората да си преодолеят предразсъдъците, ама дали с успех  newsm78

# 3
  • Мнения: 589
Ооо...недей да се отчайваш!Ще Го срещнеш точно когато най-малко очакваш! Аз съм жив пример...Тъкмо когато бях се вече примирила и си казвах-на 35 с две деца,закъде съм?!-се появи Той...И мен си обича,и за двете(!!!) ми деца се грижи...Е,малко не е казал на родителите си,че две години вече е с мен,ама Wink-негови родители са си,да се оправя,както намери за добре...

# 4
Тони Сопрано,искаш да ми кажеш,че ако чуваш само -тя ще те окове,свърши ти свободата,това дете ти ще го издържаш,кой знае защо е самотна майка и подобни от обкръжението ти,ти ще останеш с дамата с дете?Защото моята връзка започна много стремително,въпросният господин твърдеше ,че неговото мнение не се съставя под влияние на чужди ,но с времето и след острата реакция на мама и тате....Хоп....обажданията намаляха,обещанията изчезнаха, комплиментите и вниманието-също.А детето-то вече не се и споменава ,както и каквото и да е бъдеще...Дали е случайно или наистина промиването на мозъци е било успешно?

# 5
  • Мнения: 677
Ми зарязвай го бе..Да си ходи при мама и тате и другите съветници, що се занимаваш?!

# 6
  • Мнения: X
Аз също не мисля ,че се страхуват.И съм жив пример.Просто си попаднала на неподходящия. Не съжалявай за това което е станало.Може би е било за твое добро.
Имаше една такава поговорка:като се затвори една врата,се отваря порта.

# 7
Ми то на там вървят нещата.Но аз съм прекалено емоционална и все нещо влагам,дори и да не се надявам много,все някаква частичка давам от себе си.И пак отначало...Вече сили нямам.

# 8
  • Мнения: 768
 То при много и без деца е така - търсят, влагат.....

# 9
Това ми каза и въпросният,когато му споделих за неуспешният си брак-иначе нямало да ме срещне...А сега,даже не се обажда.Като постигнат нещо,сякаш губят интерес.Все на такива ли индивиди попадам?

# 10
  • Мнения: X
Аз пък нищо не влагам.Извличам максимума и това е.Влагах 10 години в брак,който си беше обречен още на втората  година.Уморих се.  Tired
Даже в момента, аз се страхувам .Страхувам се да му родя дете.А времето си тече... ooooh!

# 11
  • Мнения: 768
 Я горе главата, светът е пълен с мъже. А и за какво ти е такъв, само ще се измъчваш с него.

# 12
Мерси за подкрепата.Дано сред всички мъже има един и за мен и го срещна преди да съм се променила и да съм неспособна да обичам.

# 13
  • Мнения: 677
На 21 ли си, наистина?

# 14
  • Мнения: 1 425
Някои мъже в началото на връзката са готови всякакви простотии да плещят само и само да свалят жената. След това често се променят отношенията.
Някои мъже също така имат опасения при връзка с жена с дете. Причините си ги написала сама, в някои от чуждите мнения също са обяснени. Не е точно страх, по-скоро "едно наум".
Също така много хора не могат да преценят собствената си "устойчивост"  на мненията на родители, приятели, когато те са отрицателни за връзката. Може наистина отначало да е смятал че каквото и да му казват ще държи на теб, но после да се е оказало, че е много слаб.
Но хора(и мъже Wink) има много и всякакви. И за всеки влак си има пътници Simple Smile
Ти си съвсем млада още - живота е пред теб. Не унивай и не се предавай!
Успех и късмет!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт