Пазарувате ли от Ebay?

  • 5 265
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Напоследък се запалих здраво.
След като видях за колко малко пари продават там моя ipod направо ми приседна.  Crazy
Та кажете, струва ли си да пазаруваш в ebay?
Могат ли да те набутат и да не ти пратят това, което искаш?
И отговаря ли това, което виждаш в сайта на действителността?
А, и още нещо...
Колко ще струва да ти донесат покупката от САЩ в Германия? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 216
Не, никога нищо не съм си купувала.

Бях си направила регистрация преди години, дори наддавах за един слинг за малката, но не можах да го взема.
Макар и днес ибей да е много повече от първоначалния си вариант и сериозен бизнес за много хора и и пазар за фирми, предлагащи нови стоки, на мен ми носи усещането за битак със стара стока и ровене в боклуците на хората.
 
Предпочитам магазина и старомодния начин на пазарене.

# 2
  • Мнения: 6 892
Не, защото от България става трудно. Дори да намериш някъде доставка до тук обикновено е на такава цена, че просто не си струва.
След като видях за колко малко пари продават там моя ipod направо ми приседна.  Crazy
Колко? Нов ли е? Трябва ли да наддаваш за него или можеш направо да го купиш? Защото се съмнявам цените да са много по-различни от тези на apple в САЩ. Иначе там наистина са по-евтини.

# 3
  • Мнения: 6 167
ne, no скоро обявявахме на един наш приятел мотора
ебай вече са хитри и искат парички за обявите - по 4 евро
после ти държат обявата 2 седмици само.

# 4
  • Мнения: 7 837
Никога не съм пазарувала, даже не съм влизала от повече от година.
Кой е айпод-а? Shuffle-a ли? Защото вече четвърти пращам за БГ  Grinning

# 5
От 2 години и половина си влача електроника и части за колите... така съм се канализирал че ако намеря малко пари и магазин ше отворя  Mr. Green Писнало ми е от наш'те търгаши тука. Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 1 100
Всъщност... моят Ipod е от към 2 години. Взеха ми го пресен, пресен... Ще се поинтересувам... Ако намеря нещо наистина на далавера, защо да не го взема... нищо не губя...почти. Whistling

# 7
  • Мнения: 1 100
Не, защото от България става трудно. Дори да намериш някъде доставка до тук обикновено е на такава цена, че просто не си струва.
След като видях за колко малко пари продават там моя ipod направо ми приседна.  Crazy
Колко? Нов ли е? Трябва ли да наддаваш за него или можеш направо да го купиш? Защото се съмнявам цените да са много по-различни от тези на apple в САЩ. Иначе там наистина са по-евтини.

Моя не е взет от САЩ.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 21:18 от Miracle_girl

# 8
  • Мнения: 4 138
за мен е  хоби, макар че бих казала по-скоро съм доволна отколкото не. да не говорим за тръпката при наддаването Crazyпобърквация, направо си е жив комар Mr. Green
имам си профил, наддавала съм, продавала съм. имам синя звездичка bowuu
някои неща наистина най-лесно оттам се купуват.
падам си определено по ибей.
колкото до доставката, би трябвало да пише в описание на артикула къде доставят и колко струва.

ако знаеш как да пазаруваш, заслужава си.
могат да ти набутат боклуци.
могат и да не ти пратят нещата, но се случва много рядко. гледай отзивите за продавача и колко артикула е продал и купил

# 9
  • Мнения: 3 423
Та кажете, струва ли си да пазаруваш в ebay? понякога
Могат ли да те набутат и да не ти пратят това, което искаш? често
И отговаря ли това, което виждаш в сайта на действителността? често
Колко ще струва да ти донесат покупката от САЩ в Германия? не пише ли в общите условия?

моя колежка си купи кола за 300 евро.

# 10
  • Мнения: 1 100
Та кажете, струва ли си да пазаруваш в ebay? понякога
Могат ли да те набутат и да не ти пратят това, което искаш? често
И отговаря ли това, което виждаш в сайта на действителността? често
Колко ще струва да ти донесат покупката от САЩ в Германия? не пише ли в общите условия?

Всъщност не съм чела. Но чух, че до БГ струва майка си и баща си направо.

# 11
  • Мнения: 1 100
Та кажете, струва ли си да пазаруваш в ebay? понякога
Могат ли да те набутат и да не ти пратят това, което искаш? често
И отговаря ли това, което виждаш в сайта на действителността? често
Колко ще струва да ти донесат покупката от САЩ в Германия? не пише ли в общите условия?

моя колежка си купи кола за 300 евро.


Ай стига бе. Каква? Shocked

# 12
  • Мнения: 6 892
Ясно, просто не ми се вярва да ги продават на много по-ниски цени от тези в САЩ. Просто в САЩ е по-евтино. За съпоставка последния ipod с 80 гб памет в САЩ е 350 долара, в европа е 350 евро, а в България е 900 лв. Та като го погледнеш от тази страна е съвсем нормално някой американец да си го е пуснал на по-ниска от нашата цена в ибей. А и твоят ако е от преди 2 години със сигурност му е паднала поне малко цената.

# 13
  • Мнения: 3 423
моя колежка си купи кола за 300 евро.
Ай стига бе. Каква? Shocked
[/quote]

малка бяла, май корса, не знам, но вози.

# 14
  • Мнения: 1 242
Апропо, доставки от далечната чужбина.
На нас и от Китай са ни доставяли.
Зависи от големината и тежестта на поръчката. Цената също зависи и от застраховката на доставката. Може и мито да има. Много е относително.
Мъжът ми е запалянко. Досега няма издънки.

В немския ибей обявите са безплатни.

Общи условия

Активация на акаунт