Схващат ми се краката и цяла нощ МЪКА!!!!

  • 4 168
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
Влизам в 22 г.с.-6-ти месец!Адски много ми се схващат краката и не мога да спя цяла нощ!Който е минал по този път,нека сподели как се избави,или  да свиквам до раждане!!
Ще е от полза и на тези,които тепърва им предстои това изпитание!!!!!

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 21:03 от desi_h_d

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Хапвай банани преди лягане,помагат при тези схващания.

# 2
  • Мнения: 1 273
Ох и аз бях така до като родих--ужас. Така и не ми минаха от нищо. Sad

# 3
  • Мнения: 82
И при мен беше същото положение докато родих.Май ще се налажи  да свикваш,няма начин!

# 4
  • Мнения: 5 391
Аз се чувствах по-добре, когато пиех магнезий/Магнерич, Магнерот/, той помага за тези крампи.

# 5
  • Мнения: 255
и аз получих такива крампи.Знам много болят.Причината и ниското ниво на магнезий в организма.Аз освен това си имам и контракции от самото начало на бременноста и ми ми изписаха магнезий.Крампи вече не получавам, но контракциите са си ежедневие.Стискайте палци да изтикаме и осмия месец та като дойде деветия да се раждаме ако ще и на петия ден Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 973
Аз се чувствах по-добре, когато пиех магнезий/Магнерич, Магнерот/, той помага за тези крампи.
Пия магнерич и никаква полза!Явно трябва да се свиква Tired

# 7
  • Мнения: 255
също и при обезводняване се получават, така че пийте водица редовно

# 8
  • Мнения: 9 973
И от обезводняване не е-пия по 2-3 литра минерална вода!!! Confused

# 9
  • Мнения: 2 757
Къде ти се схващат? Защото на мен прасеца винаги когато се протегна. Но забелязах, че ако преди да го направя си сложа краката на контра шпиц и не ми се схващат. Добих навик от предната бременност да се протягам в контрашпиц и сега почти никога не ми се схващат.

# 10
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Къде ти се схващат? Защото на мен прасеца винаги когато се протегна. Но забелязах, че ако преди да го направя си сложа краката на контра шпиц и не ми се схващат. Добих навик от предната бременност да се протягам в контрашпиц и сега почти никога не ми се схващат.
Контра шпиц му е маиката .И аз така  Peace
Вили

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
След като започнах Магнерота понамаляха схващанията,но не изчезнаха напълно.

# 12
  • България
  • Мнения: 3 617
Аз питах лекаря си. Той ми каза , че е от нарушрното съотношение на Калций и Магнезий през бременността. Освен това притискане от матката на някои нерви и т.н. Всичко щяло да изчезне след раждане. Стремя се да приемам повече калции ( кисело мляко) и може и да си внушавам , но помага  Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще трябва да си изтраеш докато родиш.И аз пиех магнезий и пак ми се схващаха краката Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 461
На мен много често ми се схващаше прасеца и през двете ми бременности.
Дори малко преди да родя на родилната маса ми се схвана. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт