Момче или момиче?

  • 4 345
  • 65
  •   1
Отговори

Анкета

Момче или момиче искате?

Опции:

  • Мнения: 345
Здравейте и от мен. Когато забременях, мъжът ми винаги казваше, че иска първо момченце, а после момиченце. Е, бебчето ни беше момченце, но ........... както и да е.
Та, въпроса ми към вас е /от любопитство/ - момче или момиче?

# 1
  • Мнения: 1 680
Мъжа ми искаше първо момче после момиче - явно много силно ги е желал Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585

 Казваше, че няма значение  , но като разбра, че ще е момче, много се зарадва и започна да се хвали.Аз също много исках момче.  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 09:33 от passion

# 3
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
При първото той каза "каквото и да е", но когато забременях с второто пак казваше така, но си мисля, че искаше момче. Имаме си момиченца. И съм много щастлива Praynig

# 4
  • Мнения: 3 097
Той много искаше момиченце, а аз момченце. Стана неговата и сега си имаме най-прекрасното момиченце, та чак се чудя защо съм искала момченце. Но предполагам, че ако беше обратното, той пък щеше да се чуди в последствие. А това, което е на първо място за двама отговорни родители, е да бъде бебето живо и здраво, пък останалото са подробности.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Казваше,че няма значение,но как му светна погледа като разбра че е момче Simple Smile

# 6
  • Мнения: 338
Винаги съм искала момче,и го имам.Мъжът ми е казвал че за него нямало значение.

# 7
  • Мнения: 2 723
Имаме си вече момченце, та ако може следващото да е девойкааааа, ама ако не е няма да го хвърлим

# 8
  • Мнения: 447
Момиче! Без разногласия и без колебания. Така и стана- имаме една прекрасна дъщеря Hug

# 9
  • Мнения: 6 991
Момче иска.
На мен ми е почти все едно. Леко клоня към момиче. Ама мога да се наклоня и на другата страна, когато стане Grinning

# 10
  • Мнения: 260
Имам ги и трите варианта, но честно да си призная, близнаците бяха изненада.  #Crazy

# 11
  • Мнения: 367
Искаше момиче и се получи.Сега ще работим за момче Praynig Да стискате палци Hug

# 12
  • Мнения: 5 103
Момиче и си имаме момиче Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 552
И аз имам трите варианта.

# 14
  • Мнения: 2 019
нямаше значение

Общи условия

Активация на акаунт