? за легализацията

  • 475
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
искам да попитам някой знае ли дали мога сама да си легализирам документи на Евлоги Георгиев в консулският отдел на МВнР , след като са преведени от фирма?

# 1
  • Мнения: 25 568
Че той не е ли умрял отдавна?

Или за някой друг Евлоги Георгиев става въпрос?  newsm78

# 2
  • Мнения: 959
Че той не е ли умрял отдавна?

Или за някой друг Евлоги Георгиев става въпрос?  newsm78
Joy Joy Joy за бул Евроги Георгиев

# 3
  • Мнения: 3 423
Да, можеш. Скоро висях там на опашки.
Та ми хрумваха странни мисли. Трябва да
имаш обаче таксови марки, вече тези не
ги продават там, а в пощите. Ако нямаш,
също не е болка, пълно е сред чакащите
с хора от фирми, все ще ти продадат по
марка. Бърза поръчка, т.е. даваш днес
сутринта, вземаш обратно утре следобяд
струва 6 лв. Весело е по опашките. Аз се
разприказвах със сума-ти народ. Една жена
даже ми свали 10 години, обещах да черпя.

Исках да кажа. Да, може на Евлоги Георгиев.

# 4
  • Мнения: 1 924
Хм , на мен ми искаха таксова марка на стойност 8 лева.
Иначе да - дори документите да не са на твое име - попълваш собствените си данни ,
а получаването-на следващия ден - става с картончето с номер, което ще ти дадат , може да ги получи който и да е с това картонче.
Извинявай , ако ти обяснявам като на малко дете , малко вреден навик

# 5
  • Мнения: 959
а колкото по-подробни обяснения толкова по-добре, а тези таксови марки които се взимат от пощата за какво са \в смисъл за какво да кажа в пощата като ги купувам\ и за всеки документ една марка ли трябва или на всяка страница превод по марка. А там какви документи се попълват за да се легализират документите и те откъде се взимат? Ако може и работното време, както и обедните почивки ще съм много благодарна.

# 6
  • Мнения: 1 924
Водят се държавни таксови марки и се продават по пощите.За всеки отделен документ трябва таксова марка. Аз имах две удостоверения за легализиране и сложих общо  марки за 16 лв.
На бул.Е.Георгиев попълваш един придружаващ формуляр-ще помолиш да ти дадат , пък и можеш да питаш охраната или който е там,ако нещо те интересува-на мен ми разясниха даже твърде  подробно къде какво да пиша-
документи се подават сутрин от 9 до 12 ч. , готови се получават на следващия работен ден от 14 до 16 ч.
Обикновено има доста хора, но се минава сравнително бързо.
Успех.

# 7
  • Мнения: 959
благодаря на всички за инфото  Hug

Общи условия

Активация на акаунт