Рисуване върху стъкло

  • 76 777
  • 381
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Здравейте, момичета,
в последно време се опитвам да рисувам върху стъкло, но съм абсолютно начинаеща.
Има ли и други запалени по това, та да споделяме опит и да се въдхновяваме взаимно

# 1
  • Мнения: X
А ,бе ,чак да съм запалена- не съм. Но и аз по едно време имах мерак. Накупих си боички и въодушевено започнах да рисувам по де каквото, намеря стига да е стъкло.Край- викам си- сега ще натворя шедьоври.Шедьоври ,нъцки!Порисувах, порисувах и... ми омръзна Rolling Eyes Сега от време на време използвам боите и контурите ,но за други неща.А всичко нарисувано съм подарила  или продала Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 591
radinna , ние нещо май зарязахме свещите  hahaha

на мен ми е интересно по принцип, но тъй като не мога да рисувам, малко ме е страх да не уризиля нещо  Mr. Green и затова не се престрашавам...
с какви боички рисуваш?
днес гледах в един магазин за сувенири едни купички, които има навсякъде в домашните потреби (стъклени, релефни по 6-7 лв. комплекта) и целите бяха изрисувани - от вън бяха много красиви, но отвътре  Sick малко кичозно ми се видя, но пък иначе си мисля, че всеки би могъл да го направи  Blush

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
schneee, не съм ги зарязала съвсем - имам започнати и недовършени - пустото време #Cussing out

А за боичките - купих си от тези, които се пекът, но са много течни и нещо все не мога да улуча технологията - или е много светло или е на четки - дано се включи някой с опит и да даде идеи как се прави точно

иначе от детските комплекти, които се отлепват съм доволна - с тях се справям по-успешно

# 4
  • Мнения: 863
откъде в Бургас мога да си купя от тези детските комплекти за отлепяне?предполагам,4е в книжарница Армстронг до Кирил и Методий ще има newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Моите са от Бонжур, но сигурно и в Армстронг има - не съм питала там

# 6
  • Мнения: 252
Побут, 4е много ми харесва темата Grinning

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
До голямата църква "Кирил и Методи", вляво уличката, има едно малко магазинче. Комплекта е около 16-17 лв. Има и различни картинки

# 8
  • Мнения: X
О-о-о-о, тая тема отишла на амнайста страница!
Я побут с мойта чинийка Laughing

# 9
  • до морето
  • Мнения: 208
Обичам такива работи ,но още не съм се захващала.Може би в най-скоро време и това ще стане.
Кампари, чинийката е върхът!Браво на теб!

# 10
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аууу, Кампариту, браво - майстор си!
Ето и една моя рисувана бутилка:
http://www.bgphoto.net/photos/16744/o633106896001822286.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/16744/o633225935785625000.jpg

# 11
  • Мнения: X
Аууу, Кампариту, браво - майстор си!



Belladona ,
и ти не падаш по -долу.
 Станала е невероятна! smile3501


Дано се включат и други майсторки на витража.

# 12
  • Мнения: 1 786
Кампари (по Сопранов), Belladona, много красиво. Блазе ви. Сигурно е голям кеф.
Добре, че има такива като вас. Искрено ви се възхищавам.

# 13
  • Мнения: X
Cathie,
да, кеф е.
 Ама съм сигурна, че и ти би могла да направиш нещо. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 786
Cathie,
да, кеф е.
 Ама съм сигурна, че и ти би могла да направиш нещо. Simple Smile

Тц, не мога да рисувам. Но мога да ценя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт