За какво бихте дали всичко?

  • 491
  • 10
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Първо малко уточнения. Знам ви първосигналния отговор - за децата, за родата, за семейството, здраве и такива неща. Не питам за това.

Другото е, моля да приемате "давам всичко" единствено като израза който всички използваме (пр "всичко бих дал за да съм малко по висок/а"), не буквално и отново - знам че всички бихте дали всичко за децата си и семейството, но не питам за това.

Та след уточненията - за какво бихте дали "всичко"? Става дума за елементарни неща, не сериозни такива... Аз бих дала всичко за да се запозная с двама души и просто... Не искам да повярвам че никога няма да ги познавам. Това е към дадения момент, естествено. Ейми Лий и Дженаро Гатузо. Бих дала всичко да съм най отпред на концерт на Еванесънс, а защо не и на сцената? Wink

Та ей такива неща. Wink

# 1
  • Мнения: 4 916
... да си довърша аспирантурата... все някога...

# 2
  • Мнения: 1 992
Като каза концерт бих дала всичко за концерт на Depeche Mode и Sting.

# 3
# 4
  • Мнения: 2 467
Колко "всичко". Щото има неща, дето хич не ми се дават  Wink

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Израза "Всичко бих дала". Той обикновено не е съвсем лишен от съдържание, но и не е съвсем изпълнен с такова... Wink

Едит: Искам това

Искам го, мамка му, искам го...

# 6
Израза "Всичко бих дала". Той обикновено не е съвсем лишен от съдържание, но и не е съвсем изпълнен с такова... Wink

Едит: Искам това

Искам го, мамка му, искам го...

Не може ли някой друг, който прилича на него? Grinning

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никой не може да е толкова перфектен... Никой няма право да е ТОЛКОВА перфектен...

http://i50.photobucket.com/albums/f343/nea_orlean/Gattuso/84874545.jpg

Sad Sad Sad

# 8
  • Мнения: 1 629
Ще ти мине, Мърморанке, ще ти мине.

# 9
  • София
  • Мнения: 462
Иван Звездев да ми готви една седмица. Днес за това бих дала всичко.За утре не знам още newsm78

# 10
  • Мнения: 1 517
Ноищо не давам аз  Naughty само искам  Crossing Arms
камера искам, кола искам, да сваля 10 кила искам...

Общи условия

Активация на акаунт