до кога АМ

  • 1 390
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте!
сина ми е на една година и се чудя до кога да давам АМ.Повечето деца на нашата вазраст вече вечерят супа,но спред педито АМ трябвало да се дав до 2 1/2 години та незнам какво да правя.целта ми е да махна бибероните,а той мляко пие само от шише

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз още си давам АМ.Към 1 год. и 3 месеца започнах към 18 часа да му давам супичка за вечеря,а преди лягане около 20-21ч. му давам мляко.Смятам да продължа да давам  докато го пие,независимо на каква възраст ще е.Нестле имат мляко и за след 3 години.

# 2
  • Мнения: 832
Аз смятам да давам докато сам не се откаже.

# 3
  • Мнения: 153
Аз мисля  до 1,5 г. да давам АМ , а след това да редувам АМ и прясно краве или козе мляко (домашно ) през вечер и така до като не се откаже от АМ , а след това продължаваме всяка вечер преди лягане 1 чаша прясно мляко и така докато порасне .

# 4
  • Мнения: 772
ще давам докато иска Peaceвсе още димана пие сутрин и вечер мляко Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 956
Момченцето ми е на 1 г и 6м и още си пие АМ сутрин и вечер.Ще му го давам докато сам не го откаже.

# 6
  • Мнения: 596
На 1г и 4м е дъщеря ми, храни се 4 пъти дневно , от които два пъти- сутрин и вечер давам Нестле Джуниър.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И Тери все още си го пие сутрин и вечер.Не мисля скоро да го спирам,след като тя си го иска.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Все още пие АМ сутрин и вечер преди сън. Вечеря около два часа по-рано.

# 9
  • Мнения: 4 451
И аз мисля да давам АМ, докато тя иска. Peace

# 10
  • Мнения: 601
Александра вече го отказа, но Виктория още пие преди сън. Хубаво нещо е млякото. Не му го спирай докато той не поиска.

# 11
  • Мнения: 27 524
Докога биберон тогава или докога АМ?  Grinning
АМ до годинка. Мляко, било то АМ или обикновено прясно или кисело - до 3 годинки всеки ден.
Ако го иска детето  Peace Все някога започват да пият и с чаша, но поне до две годинки и след това даже млякото си е ок с биберон, каквъ е проблемът, че се притесняваш?

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
И аз не виждам проблем в бибероните на една такава възраст.
Моята дъщеря е вече на 2, но вечер си пие млякото от биберон. Пие прясно мляко.

# 13
  • Мнения: 2 019
докато детето иска,моят син не пие ам,но яде кисело мляко с лъжица

# 14
  • Мнения: 8 505
Аз смятам да давам докато сам не се откаже.

Така направих аз.Отказа го малко след като навърши 2г.
danica,щом бибероните те притесняват,можеш да даваш млякото през някаква неразливаща чаша.

Общи условия

Активация на акаунт