Неприятни случки на рождения ми ден!

  • 2 345
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Мили мами, искам да Ви питам, дали се страхувате от настъпване датата на рождения Ви ден? Аз вече изпитвам паничиски ужас! На рождения ми ден се случват толкова неприятни неща, които не са ми се случвали никой друг ден през годината! Изпитвам ужас с наближаването на датата, защото знам ,че целия ден ще плача! Сякаш на този ден са решили да ми се случат всички лоши неща! Много странно! Много неприятно! Имали някой като мен и имате ли някакво обяснение? Благодаря Ви предварително за отделеното време!

# 1
  • Мнения: 1 533
Ами случват ти се, защото ги чакаш с нетърпение. Така смятам. Ако можеш някак да не мислиш за такива неща и да си програмираш мозъка на по-свежа вълна.

# 2
  • Мнения: 1 629
Сатурнова дупка му викат. Тези, които вярват.

# 3
  • Мнения: 202
Не е точно така! Никой не иска да му се случва нищо лошо. Или пък ако се случва да не е концентрирано точно в един ден от годината. Когато е равномерно във времето, неприятностите по-лесно се преодоляват. А всичко на един ден..............множко ми идва! Преди 4-5 години когато ми се случи за пръв път-се учудих! Беше разпети петък-2 дни преди Великден-така ми казаха колежките и го отдадоха на деня. Тогава дори не знаех какво точно означава това. Имах 1 година почивка и след това неприятните и ужасни истории продължиха.

# 4
  • Мнения: 2 978
Никой не иска, така е, но явно ти просто мислиш подсъзнателно за тях.


Това е малко като с черните магии, казват, че се случват само ако вярваш в тях, иначе не newsm78

# 5
  • Мнения: 157
Не си само ти .В най-кофти настроение съм и аз около рожденния си ден,и това е всяка година.

# 6
  • Мнения: 2 237
Ох,какво да ти кажа....В четвъртък имам рожден ден и аз още от сега тръпна в очакване....Като започнем от там,че няма с кого да празнувам и ще бъда сам-сама като куче,то какво да пиша повече.... Sad И на мен в момента ми се случват неприятни неща,броени дни преди р.ден,а на самия ден....не знам.Иска ми се наистина да си пожелая нещо красиво и то да се случи,но уви вече не вярвам в това....И ми е толкова тъжно,че от два дни не съм спряла да рева....А уж трябва човек да се радва на този си най-личен празник.....

# 7
  • Мнения: 202
Но преди да ми се случат тези неща преди 4-5 години винаги съм имала прекрасни рождени дни! Дори не съм си и помисляла за лоши нища и случки!

# 8
  • Мнения: 431
Би ли споделила какво наричаш лоши и неприятни неща?

# 9
  • Мнения: 202
Разбиване на колата и кражба на всичко вътре. Вадене на зъб. Превод на голяма сума на неправилна фирма-като връщането на парите едва се получи след 2 месеца. Щото можеше и да не ги върнат и трябваше аз да ги върна на шефовете. Пропуснах да купя книжа за важен търг-за милиони. Имаше и още 2 неща, но вече ги забравих-и всичкото това - 5 неприятности на 1 ден! А аз съм счетоводител и в практиката ми няма такива издънки!

# 10
  • Мнения: 431
О, аз си помислих, че някой е умрял.

Ами в края на краищата нищо трагично не е станало. Разконцентрирана от обира и от здравословния проблем, си направила гафове в работата си и денят ти е вървял зле. По стечение на обстоятелствата се е случило на рождения ти ден. Оттогава си сложила голямата черна точка на датата и всяка неприятност в следващите години е придобила огромни и съдбоносни размери. Мисля си, че когато приемеш, че РД-то ти е нормален ден за вселената и спреш да се вторачваш в неприятните моменти от деня, няма да се налага да го прекарваш в плач.
Тази година си вземи отпуска на РД-то заедно с мъжа си и го отпразнувайте с хъс. 

# 11
  • Мнения: 1 299
Сатурнова дупка му викат. Тези, които вярват.
тя е 40те дни преди ден дена

Ох,какво да ти кажа....В четвъртък имам рожден ден и аз още от сега тръпна в очакване....Като започнем от там,че няма с кого да празнувам и ще бъда сам-сама като куче,то какво да пиша повече.... Sad
Ние ще сме тук и в четвъртък  Hug Ти само пусни една тема, че имаш ден ден и айдеее   Gift  Gift newsm59  party023 Gift  bigdance2 dance dazzler1  ura

# 12
  • Мнения: 104
точно неприятни случки не съм имала,но явно всеки очаква от този ден нещо по-специално.А той си е ден като ден и понякога човек остава разочарован.
  На 4 април имах рожден ден и честно казано ми беше скучно.Затова няколко дни след това организирах купон ,но не в нас и се получи много яко.Затова препоръчвам на всеки да се събере с любими хора и да се повесели.

# 13
  • Мнения: 3 423
Ваденето на зъб не е лошо.
Добро ти правят. Не се плаши.

# 14
  • Мнения: 2 047
  Първото, което ми идва на ум е да си вземеш почивен ден.

Общи условия

Активация на акаунт