Отзиви за кола с педали.

  • 655
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Момичета, много съм се навила да купим на малкия кола с педали за втория рожден ден.
Нещо ето такова.
Искам да питам имат ли такава играчка децата ви и доволни ли сте? Играят ли с нея, искат ли да се возят? Не искам само да ми заема място и да си стои.
А и каква марка е вашата, ако имате такава?
Благодаря предварително на всички, които ми отговорят.

# 1
  • Мнения: 2 529
Да, моят син има такава от доста време и си я кара. Много бързо се научи да кара с педалите  Grinning Провери дали на детето му достигат крачетата до педалите като я купувате, макар че може да се кара и с крачетата. Нашата е някаква евтина, не зная каква марка, подобна е на тази от снимката, мисля, че от Метро беше, подарък му е.

# 2
  • Мнения: 728
Нашия малък кръсник има такава,но на Ивко не му харесва,защото неможе да я кара,понеже крачката му не стогат!
Може би,ако можеше да си върти педалите щеше да я хареса,но за сега...дори не сяда в нея! Peace

# 3
  • Мнения: 959
Все си мисля,че с акумулаторчетата са по-удобни.

# 4
  • Мнения: 2 529
Все си мисля,че с акумулаторчетата са по-удобни.

Да удобни са, но с тях детето не извършва никаква физическа дейност, просто се вози. Ние имаме и акумулаторен мотор (пак подарък), който ненавиждам, защото като му омръзне на детето трябва аз да мъкна, заема ми място в багажника на колата и вкъщи и т.н. Close

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Ох гледах ги и тия, ама като си представя че ще трябва да я нося на ръце до навън и обратно и се отказах. Другите ми се видяха по-леки. А и доста по-евтини, да си призная. Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт