Памперси Evy Baby

  • 5 081
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Някой ползвал ли е такива памперси? И ако има такива ще ми кажете ли, дали сте доволни от тях или пък не стават?

# 1
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Според мненията на моите клиенти памперсите са с добро качество,издръжливи лепенки и достатъчно пресовани. Цената им от 0,32 стотинки за размер 7-18 кг. е добра.

# 2
  • Мнения: 950
Благодаря ти много. Вече си мислих, че никой нишо не знае за тях. Ще взема няколко и ще пробвам, дали дъщеря ми ги понася.

# 3
  • Мнения: 23
Бях купила един пакет,защото нямаше от нашата марка,но изобщо не съм доволна!В момента сме с MY LOVE Peace

# 4
  • между град и село
  • Мнения: 212
 В момента сме с такива и нямаме оплаквания.

# 5
dovolna sam,parvo probvahme s 5 pampersa,a posle kupih cjal paket,80br za 24 lv

# 6
  • Мнения: 1 289
I аз се чудих дали да купя,пуснах търсачката и ми излезе тази тема.Купувала съм само пробно и съм доволна.Мисля като свърши пакета с Памперс да купя от тези.

# 7
  • Мнения: X
Доволна съм. Peace
Ползваме ги от около месец....и понеже са ми на много добра цена-нямам намерение скоро да сменям марката.....нямат пропуск,понасят му на младежа....

# 8
  • Мнения: 950
И аз ги ползвам вече от около 2 месеца. Много съм доволна. На по-ниска цена са и все още нито един не ми е пропуснал, а съм използвала вече 3 пакета. Дори дават подарък мокри кърпички за бебе (20 бр. в пакета - това е за размера който ние ползваме, а за следващия мисля че дават по-голям пакет кърпички).

# 9
  • Мнения: X
Да,преди малко  случих промоцията с кърпите-72 броя са в пакета.

# 10
  • Мнения: 246
И ние сме ги ползвали. Доволна съм, нямам никакви оплаквания!  Peace
А вие откъде ги купувате обикновено?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 224
Ние ги ползваме сигурно вече почти 3-4м. и съм много доволна. За нашия размер е изгодна цената от 24лв. за 80бр.

Общи условия

Активация на акаунт