Нелечим

  • 661
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Отдавна съм се убедила, че този не е наред. Сега обаче, съм убедена, че е и нелечимо луд.

"Кадафи поиска ДНК тест на всички италианци
30 април 2007 / News.dir.bg
Либийският лидер Муамар Кадафи поиска да бъде направен ДНК-тест на всички италианци, за да се види кой от тях е от либийски произход.
"С цел да се разрешат проблемите с хилядите заточени и изселени либийци по време на италианския колониален режим Либия има намерение да предложи на Италия да започне анализирането на ДНК-то на всички италианци", каза Кадафи по време на събирането на либийския Народен конгрес (парламента). Думите му бяха цитирани от италианската осведомителна агенция Анса. Според нея шоковото предложение на Кадафи имало за цел да се разбере "кои и колко са наследниците на изселените либийци". Освен това щяло "да се даде възможност на либийците, ако искат, да останат в Италия или пък да се върнат в страната си, т.е. Либия". Идеята на Кадафи не е нова, пише още Анса, цитирана от БГНЕС. От 1989 г. Кадафи организира всяка година Ден на траур в Либия (26 октомври) за възпоменание на депортирането през 1911 г. на хиляди либийци от италианските колониални власти на италиански острови. "

Да се смееш ли, да плачеш ли?

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много ми е интересно, как с ДНК-тест ще се разбере, кой е либиец и кой не е.
Тоя като Хитлер разсъждава, май.

# 2

Общи условия

Активация на акаунт