Какво сирене ...

  • 578
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
купувате? Аз харесвам Опицвет, но рядко го намирам. От другите все не мога да случа на хубаво - все са ми мазни, солени и ронливи. Та питането ми е кое сирене е по-нискомаслено и става за деца?  Peace

# 1
  • Мнения: 2 047
   Шумен или Житница, но ги обезсолявам във вода.

# 2
  • Мнения: 2 019
карил е моята марка

# 3
  • Мнения: 286
Вероятно в различните градове се зарежда от най-близките мандри и затова сирената са различни ... Та може би трябва да се подбира по цвят - по-бяло предполага да е с по-ниска масленост  newsm78 но в същото време да не е с вкус на тебешир ... Обикновено питам продавачите а те ме гледат умно и най-честия отговор е че не могат да опитват и да знаят всичко  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 461
Вземам различни марки сирена.
Когато пазаря гледам сиренето да е твърдо.Това означава ,че е достатъчно узряло.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Гледам да е твърдо.Засега съм се спряла на Габрово.

# 6
  • Мнения: 832
Най ми харесва Добрич, но винаги го слагам да стои във вода поне 1 нощ преди да му го дам.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Когато пазаря гледам сиренето да е твърдо.Това означава ,че е достатъчно узряло.


Абсолютно Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Този тест може да ти бъде интересен:
http://www.bnap.org/?p=93

Иначе-и аз си избирам сиренето на пипане. Ако е твърдо-купувам го и го слагам във вода. Там си стои докато не го изядем.

# 9
  • пловдив
  • Мнения: 398
Досега вземах сирене на Маджаров за сина си,захраних с козе сега сме на краве,но реших ,че има прекалено сухо мляко в купешките сирена и тъй като имам възможност сега сме на натурално домашно сирене поне нам какво има в него. newsm78

# 10
  • Мнения: 948
Когато пазаря гледам сиренето да е твърдо.Това означава ,че е достатъчно узряло.[/b]
Peace Това е и моят критерий при купуване на сирене. Hug

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Карил произвеждат сладолед от сухи вещества. Те не се занимават с мляко и изкупуване на такова, така, че смятай от какво им е сиренето.

По темата - всякакво каквото предлагат на магазина и задължително го обезсолявам за цялото семейство.

# 12
  • Мнения: 27 524
Сиренето и млеката за деца не трябва да са с ниска масленост.
Купувам овче, винаги е хубаво.

# 13
# 14
  • Мнения: 596
И аз гледам да е твърдо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт