клюкарите и дълголетието

  • 708
  • 10
  •   1
Отговори
Така ми казаха, клюкар(к)ите живеят по-дълго. Видях го нагледно с една съседка, ама действа ли при всички?

# 1
  • Мнения: 2 212
Те за кво иначе всички сме у клюкарника... направо ми иде да ви запитам - who wants to live forever  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 423
Така ми казаха, клюкар(к)ите живеят по-дълго.

Щом са ти го казали,
имали са основание.

# 3
  • Мнения: 1 072
То злобата е туй дето ни държи. Иначе от всякъде лъха на хоспис, но злобарките му със злобарки, не се даваме тъй лесно.  Mr. Green Mr. Green Crossing Arms Whistling

Девойко aivia, дръж се за нас и ще доживееш да видиш летящите чинии като градски транспорт.

# 4
  • Мнения: 87
значи аз ше живея вечно...  Laughing Laughing Laughing

# 5
... дръж се за нас и ще доживееш да видиш летящите чинии като градски транспорт.
Искам! Искам! И  forever ще си клюкам и прехвърчам с градския транспорт.

# 6
  • Мнения: 286
Ами може и да е вярно, понеже си изливат отрицателната енергия по адрес на тоя и оня ... При мен проблема е, че бързо забравям клюката, ама вече почвам да си водя записки  Blush да се повозя и аз на летяща чиния  Crazy

# 7
  • Мнения: 157
От кога някои баби са изместили метлата с летящи чинии?Явно сте на много ,много години.Тези които се въздържат от клюки, да вземат пример от дълголетниците.

# 8
  • Мнения: 1 629
Sprite Forever!

Клюкаренето не е нищо повече от желание за опознаване на ближния. Богоугодно дело, викам. Peace

# 9
  • Мнения: 3 405
Когато е нямало източници за масова комуникация, информацията е достигала до хората чрез клюкарките.
Предполага се, че са издържливи и бавно се амортизират, за да действат по-дълго време.

# 10
  • Мнения: 750
МойтУ Мене няма живей дълго. Нищо, че посещавам Кл-ю, не си падам обаче по клю-клю Grinning

Общи условия

Активация на акаунт