стрии и печене на плаж

  • 3 847
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
та това ми е болката Crazy,как би повлияло печенето на слънце на стриите,ще ги направили по равни като цвят с останалата кожа или напротив ще изпъкнат
а с автобронзант ще ги скрия ли
извинявам се ако ми се повтаря темата Embarassed,но видях доста теми за стрии ,но не и този въпрос
заради бременността се сдобих с доста срии,въпреки че се мазах упорито с Мустела от първия месец а и сега ми подариха ампулите на Лирак(но засега нямат ефект)и явно ще си ходя раирана на плаж

# 1
  • Мнения: 1 426
Не се скриват напълно, но и не изпъкват. Ходи си спокойно на плаж и си се кефи на морето, детето, и почивката изобщо. Виждала съм доста жени със стрии по плажовете - по никакъв начин не изглеждат грозно.

# 2
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Няма да се скрият. Аз съм виждала даже да стоят по-бели на фона на тена.
От стриите няма отърване. Whistling
Гадни са, ама ги приеми. В крайна сметка те са си твои и са хубави по някакъв начин. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Ходя на солариум,стриите ми почти не се забелязват Peace.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 936
Ходя на солариум,стриите ми почти не се забелязват Peace.

Не знам това с ходенето на солариум индивидуално ли е, но имам приятелка, чиито стрии стават направо сини-лилави от ходенето на солариум /като иначе са бели, не са много и не личат особено/.
Бях чела тук във форума и от други майки също разбрах, че солариума прави по-незабележими стриите им. Та не знам на мен лично как би ми се отразило, освен да взема да пробвам  Rolling Eyes

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Моите изпъкват на тена  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 1 424
Ходя на солариум,стриите ми почти не се забелязват Peace.

Не знам това с ходенето на солариум индивидуално ли е, но имам приятелка, чиито стрии стават направо сини-лилави от ходенето на солариум /като иначе са бели, не са много и не личат особено/.
Бях чела тук във форума и от други майки също разбрах, че солариума прави по-незабележими стриите им. Та не знам на мен лично как би ми се отразило, освен да взема да пробвам  Rolling Eyes

Аз също обмислям да ходя на солариум именно за да прикрия леки дефекти по кожата като стрии и петънца  Thinking  На какъв солариум хоризонтален или вертикалин и по колко време? Дайте повече инфо,моля  Praynig  Praynig   Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами ако ти е за сефте почни с хоризонтален,че вертикалния е мног осилен и да не изгориш.Започни с 4-5-6 минути,карай така 2-3 пъти после ги удвои,пак 3-4 пъти и накрая ги утрои-тва особено за вертикалния.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Напълно не се премахват,а по трудно се забелязват.Имам стрии и редовно се излагам на слънчеви лъчи.

# 9
  • Мнения: 459
Виждала съм на моя приятелка как изпъкват повече. И аз имам, но много трудно почернявам и за това не мога да говоря от личен опит.

# 10
Обожавам да ходя на плаж и стриите са последното нещо, което ще ме спре да не ходя. Може би ако си подредиш приоритетите, кое е наистина важно за теб, ще ти бъде по-лесно да приемеш външния си вид.

# 11
  • Мнения: 1 069
Правило ми е впечатление на някои, че се виждат доста при тен, но какво пък, нали като си облечена не се виждат! Whistling

# 12
  • Мнения: 231
След бременността и аз се нацепих   Tired,беше ми много трудно да отида на плаж/аз живея на плажа/,но го преодолях.Мойте не се заличават,забелязват се,но това е няма как,не можем да се крием цял живот.  grinning039 ходи си спокойно на плаж има много като нас  Wink .

# 13
  • у нас
  • Мнения: 443
аз имам почти на бикини линията и с тен се скриват никога не съм имала притеснения точно за стриите повече ме притеснява окосмяването което е голяма напас

# 14
  • София
  • Мнения: 1 914
Moите се позаличават от плаж. Wink

Общи условия

Активация на акаунт