Температура и кърмене. Спешно съвет!

  • 621
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Майчета, спешно се нуждая от съвета Ви.
От тази нощ съм с разстройство, еднократно обилно повръщане и температура леко покачваща се -37,6 към момента. Болки по кости и мускули и цялостна отпадналост. В паника съм, защото педито каза да минем на Нутрилон 1, докато не спадне температурата. Бебка днес прави 1 месец и меко казано се разстроих-ами ако я отбия по този начин? Тя е на повикване и за мен беше немислим друг начин на хранене. Не знам дали съм "пипнала" вирус или е нещо хранително.
Моля Ви, давайте съвети какво да правя.

# 1
  • Мнения: 748
ако си болна най-добре ще предпазиш бебето си като го кърмиш  Hug с кърмата му предаваш антителата, които ти произвеждаш.
да не го кърмиш в такъв момент означава да го оставиш да се справя само.

# 2
  • Мнения: 2 829
Кърми на воля-само така ще предпазиш бебето. На педиатъра ти "специални" поздрави-той да не е луд?
Аз вече съм карала 2 грипа с Т 39 градуса, 1 мастит, един вирус с разстройство и повръщане. Не съм спирала да кърмя и като резултат-малкия се зарази само веднъж и изкара грипа много, много леко.
Желая ти бързо оздравяване, приятно кърмене и дано бебчето да си остане здраво. Hug

# 3
  • Мнения: 269
Ох, приеми моите съчувствия и мен вчера ме тръшна същото - повръщане, разстройство, а след това и температура. Снощи бях с 39.5, но си кърмих бебока, също и през нощта - никакъв проблем. Кърмата ти в случая е като ваксина за бебето, тя го пази.
Освен това 37.6 е смешно ниска температура, за да лишиш толкова малко бебе от кърма!
Добрата новина е, че вирусът минава бързо. Аз днес се чувствам много по-добре Peace
Пожелавам бързо оздравяване и на теб Hug!

# 4
Аз съм кърмила с температура почти 40 градуса. Волю-неволю се наложи и антибиотик да пия и се посъветвах първо с педиатърката какъв да бъде, за да е максимално щадящ към бебето.
Имунната защита, която му предаваш е незаменима, така че - успех!

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз също съм кърмила с много висока Т. Направих някакви бучки по гърдите, та оттам  Crazy Пиех само парацетамол за Т и кърмех.

# 6
  • Мнения: 2 631
Кърми на воля Peace
Аз преди няколко дни бях с температура, пих Панадол и това е
тез лекари......... #2gunfire #Cussing out

# 7
  • Мнения: 80
Благодаря Ви мами за бързите отговори. Добре, че имах малко замразена кърма, дадох само един път от нея с шише, докато получа вашите отговори, но няма по-незаменимо чувство от това да накърмиш собственото си дете.Вече съм по-спокойна, ще си я кърмя както вие казахте.
Бъдете здрави вие и вашите дечица! Hug

# 8
  • Мнения: 10 983
Преди 2 дена бях с температура над 38 и болки по цялото тяло, но не съм спирала да кърмя. Пих Парацетамол и ме налагаха със студени компреси на челото и гърба.

Общи условия

Активация на акаунт