Как да обърна режима на хранене?

  • 410
  • 6
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Мили мами, бебчо е вече големичък, а продължава нощем да си цуцка през 3 часа. Преди месец се консултирах тук, посъветвахте ме да го оставя сам да се откаже от нощните хранения и аз ви послушах. Да, ама той не само че продължава да яде като змей по нощни доби, ами и разреди дневното кърмене. Педиатърът ме съветва нощем да давам вода, но аз не искам изобщо да му давам друго освен кърма.

Въпросът ми е: Как да му обърна режима!

# 1
  • София
  • Мнения: 958
Трудна работа, но може да се опиташ да даваш биберон, който знаеш че харесва - анатомичен или обикновен, силиконов или каучоков. Ние предпочитаме каучоков, че е по мек и се доближава до гърдата. Ако яде през деня по малко, явно си наваксва през нощта. Опитай да смениш режима, давай през деня по на често.
При нас в началото не ядеше през нощта, но от един месец се буди и само така заспива. Ако успееш да го свикнеш докато е по малко по добре, но пак не е сигурно. Търсят си ни милите бебоци и това е.
 Много майки са решени да кърмят през нощта докато децата искат.
Успех, но най важното все пак е да са здравички, пък с другото ще се справим!  Laughing

# 2
Ние сме вече на осем месеца и продължаваме да си цокаме и през нощта. Ако за теб това не представлява проблем, можеш да продължиш да го кърмиш. На вашата възраст ние също бяхме само на кърма и не пиехме дори и вода.

# 3
  • Мнения: 6 461
Не знам дали ще успееш да направиш някакъв режим.
Докато кърмех Пламен ,това ставаше и през ноща и през деня.
Той започваше да плаче и докато не го накърмех не спираше.Залъгвала съм го с биберон и шише ,
но не успях да направя режим.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 610
И ние сме все още така.През деня няма проблем,но нощем...поне три пъти си иска и докато не му дам нищо не е в състояние да го успокои.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Ние сме на 7 и активно цоцаме нощем

# 6
  • Мнения: 8 242
Тони е тъй откак се е родил.. Предпочита вечер да суче, а през деня да дивее  Crazy Не съм се опитвала да му обръщам режима.. Просто явно за него това е правилния режим  Mr. Green .. Та тъй.. 11 месеца вечер яко смуче  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт