в кой онлайн магазин парфюмите наистина са качествени

  • 5 795
  • 29
  •   1
Отговори
Искам да си купя един парфюм,но незнам точно от кой саит.Ако някой е пазарувал нека сподели къде са наистина качествени

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз си търся хубав парфюм.Ще следя темата.

# 3
  • Мнения: 2 936
   Peace


a от бг-КОНКОРД!!!! http://www.parfum.bg/

# 4
  • Мнения: 459
Не съм си поръчвала, ще следя темата, че и аз имам желание.

# 5
  • Мнения: 157
Много пъти съм поръчвала от

www.donna.bg

Парфюмите са оригинални (според мен) и определено са на много изгодни цени. А ако поръчката е над 69лв, доставката е безплатна.
Обикновено ги доставят от днес за утре, но аз съм в София и не знам за другите градове как е.
Предлагат не само парфюми. Аз обаче, друго не съм поръчвала от тях и не мога да кажа нищо за останалите продукти.
От парфюмите съм много доволна.  Peace

# 6
  • Мнения: 660
Аз съм вносител на парфюми,в  България във всичките сайтове парфюмите са ментета!!!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
Ауууууу ти направо ни "успокои"  Sad и как така правят ментена и на съвсем новите парфюми? И от къде тогава можем да си купим в България оригинални, ще ни кажеш ли на нас непросветените?

# 8
  • Мнения: 660
Цитат
Ауууууу ти направо ни "успокои"  Sad и как така правят ментена и на съвсем новите парфюми? И от къде тогава можем да си купим в България оригинални, ще ни кажеш ли на нас непросветените?
[/quotе]



 

Те не ги правят тук а,от Дубай ги внасят и ги продават по такива бг сайтове като оригинални.
Има разбира се оригинални но не в сайтовете, а в магазини  лицензирани да продават такива парфюми,в Моловете са оригинални,сега успокоихте ли се?Simple Smile Naughty

# 9
  • Мнения: X
До момента няма холограмни стикери - чух, че ще въвеждат такива, за да се разпознават истинските от ментетата.
Колко ще помогне това - не знам, но има ли критерии по които да познаем, че един парфюм е оригинален, а не добро менте - говоря главно за опаковката - вторичните белези като  трайност не винаги могат да бъдат тествани. newsm78

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 11:15 от Анонимен

# 10
  • Мнения: 2 575
Те не ги правят тук а,от Дубай ги внасят и ги продават по такива бг сайтове като оригинални.
Има разбира се оригинални но не в сайтовете, а в магазини  лицензирани да продават такива парфюми,в Моловете са оригинални,сега успокоихте ли се?Simple Smile Naughty




Дано си права - така поне да оправдаят изключително високите си цени в Beauty Zone - 50% над цените в САЩ Shocked

# 11
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Наскоро в една от темите писах за  сайт, който продава някакви наливни розови ментета за маркови парфюми - www.parfumi.infoНе купувай оттам!!! Пазарувала съм от Конкорд, те си имат и реални магазини, парфюмите им са оригинални. За другите не знам. Защо не поръчаш от Ягодката- когато са в промоция, някои ароматчета оттам излизат доста изгодно?! Успех! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 976
Искам да си купя един парфюм,но незнам точно от кой саит.Ако някой е пазарувал нека сподели къде са наистина качествени

www.megashop.bg - до сега съм си поръчала от там 7 парфюма.Не знам дали са ментета или не са,но са много трайни и не намирам никаква разлика между тях и тези в магазините:)))И пак бих си взела от там Peace

# 13
  • Мнения: 1 243
Аз съм поръчвала от ivis-bg.com
И аз не знам дали са ментета, но определено ще да са мнооого добри ментета, парфюмите са страшно трайни и си миришат точно като оригиналните...Така че не виждам необходимост да давам 2 и 3 пъти повече пари за такива от МОЛ...Лично мнение Peace

# 14
  • Мнения: 532
Цитат
Ауууууу ти направо ни "успокои"  Sad и как така правят ментена и на съвсем новите парфюми? И от къде тогава можем да си купим в България оригинални, ще ни кажеш ли на нас непросветените?
[/quotе]



 

Те не ги правят тук а,от Дубай ги внасят и ги продават по такива бг сайтове като оригинални.
Има разбира се оригинални но не в сайтовете, а в магазини  лицензирани да продават такива парфюми,в Моловете са оригинални,сега успокоихте ли се?Simple Smile Naughty


    Не ги правят в Дубай ,а в Турция! Някой са на 80 %  близо до оригинала.Но за познавач винаги има разлика.
Късно виждам темата иначе можех да ви зарибя:)Оригиналните са на много добри цени!
Истина е че се продават ментета за оригинални!
Ноо..който не разбира....


ПП още една седмица съм тук/Сф/ ,след това на морето, ако има някой желние може да ми го каже.За оригиналните гарантирам:)

Общи условия

Активация на акаунт