добър доктор за ФМ?

  • 1 537
  • 21
  •   1
Отговори
Моля ,препоръчайте  ми добър доктор за фетална морфология. И ако може дайте и координати. В кой месец е най-добре да се направи?
Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
В МЦ Фемина всички са добри. Д-р Вили Димитрова, д-р Румен Дмитров, май се казваше нейният съпруг също много добър. Тел.е 9833020. Аз отидох, когато бях вече в петия месец, но май е добре да се направи и по- рано около 4-ия, за да се видят евентуални аномалии, нали това е основната цела на този преглед.
Успех!!!

# 2
  • Мнения: 576
И аз ходих в МЦ Фемина при д-р Врагалева. Тя следеше цялата ми бременност. Разполагат с много добра апаратура и са страхотни специалисти! newsm10 smile3521

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз ходих при доц. Томова някъде към 18 г.с. - 0887 60 68 30. С този номер беше преди 4 месеца, сега не знам. Peace

# 4
  • Мнения: 1 273
Аз ходих при др.Мазнейкова --- тя ми следеше и бременността.
 Това е сайта на клиниката и.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Аз бях при др. Марков във МЦ Фемина, страхотен е, към30г.с. пак при него ще отида!
Кога  ФМ -  вчера писах  тук.

# 6
  • Мнения: 9 973
В МЦ Фемина всички са добри. Д-р Вили Димитрова, д-р Румен Дмитров, май се казваше нейният съпруг също много добър. Тел.е 9833020. Аз отидох, когато бях вече в петия месец, но май е добре да се направи и по- рано около 4-ия, за да се видят евентуални аномалии, нали това е основната цела на този преглед.
Успех!!!

Румен МАРКОВ-така мисля е името newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Ходила съм веднъж при др. Мазнейкова. Знам, че е добър специалист в тази област, както и че разполага с най-новата и модерна техника.

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 202
Мога да кажа аз при кой ходих и съм много доволна:
Аз ходих при доц. Томова някъде към 18 г.с. - 0887 60 68 30. С този номер беше преди 4 месеца, сега не знам. Peace
Прегледа бебка много подробно, обясни ми и ми каза и пола (позна го).
Лека бременност   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 531
аз ходих при димитрова от мц фемина - по принцип от там само хубаво съм чувала и за марков (който е димитър  Laughing а румен си е димитров)  / освен тях двамата точните хора са мазнейкова и томова: при който и от тези четиримата да отидеш, все е добре Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз също ходих при Димитрова от Фемина и останах доволна,само дето малко мрънка под носа си и не и се разбира Simple Smile Трябва да се заслушаш яко Simple Smile Сега пак ще звъня до края на седмицата,че искам да си запиша пак час за ФМ но там се чака доста за свободен а искам към 30 седмица да ходя след месец някъде и от сега е моменат да запиша час! Peace Аз ходих 22 седмица и тя ми каза,че е идеално като ми каза,че между 30/32 седмица е хубаво пак да се направи!  Peace

Последна редакция: вт, 01 май 2007, 22:58 от dimianki

# 11
  • Мнения: 2 849
МЦ-Фемина,Димитрова.След 18 седмица ,след записан предварителен час . Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 718
Аз ходих при Марков във Фемина и доц.Томова.

# 13
  • Мнения: 213
Ходила съм в МЦ Фемина - при д-р Димитрова и при д-р Марков - много съм доволна и от двамата!

# 14
  • Мнения: 6 164
Д-р Димитрова, МЦ "Фемина"

www.mcfemina.com - това е сайта или поне беше доскоро, сега нещо дава грешка. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт